Її душа, як пісні джерело

Надія Холодняк

Творча людина живе своєю роботою. Улюблена праця підтримує кожного дня, дарує силу і завзяття. Творчість – це свіже повітря, жива вода, лагідне сонце, запашний хліб. Саме таким невичерпним джерелом натхнення є робота для керівника народного аматорського хору ветеранів війни і праці міського центру культури і туризму Надії Холодняк. Сьогодні у Надії Михайлівни – ювілей!

Родом вона з Катеринопільщини, змалечку прагнула до прекрасного. Успадкувавши чудовий голос та добрий музичний слух співала пісні, яких навчали мама та старші сестри. Після закінчення школи навчалась у Канівському училищі культури і за розподілом прийшла працювати в Городище, згодом закінчила Київський державний інститут культури ім. О.Є. Корнійчука.

Тут в Городищі Надія Михайлівна зустріла свою долю – коханого чоловіка Миколу, тут народилися доньки Юля та Катерина, онуки Марк і Матвій.

З 1995 року Надія Холодняк незмінний керівнику хору ветеранів. Без виступів цього колективу не обходися практично жоден святковий, урочистий захід. Завдяки наполегливості керівника – колектив у 2004 року отримав звання народного, а 2008 році став лауреатом районної премії ім. С.С. Гулака-Артемовського.

Понад 20 років була учасницею ансамблю пісні і танцю «Вільшанка», у складі колективу побувала в Німеччині, Польщі, Болгарії, В’єтнамі. Зараз вона співає у своїй улюбленій «Писанці» і коли вдається виступ за участю творчих колективів МЦКТ, радості Надії Михайлівни немає меж. Адже увінчалися успіхом тривалі репетиції і велика клопітка робота.

У ці чудові, осінні, листопадові дні вона святкує свій ювілейний день народження та 35-річчя трудової діяльності. Велика повага і шана Вам, шановна Надія Михайлівна, за самовіддану працю, неспокій, за все, що робите для людей, низький доземний уклін і щира вдячність. Щастя, добра, міцного здоров’я, достатку, усіх земних гараздів!

За дорученням колективу міського центру культури і туризму директор Галина БОРШОШ.

0 коментарів “Її душа, як пісні джерело”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *