З минулого у майбутнє!

Футбольному клубу “Цукровик” виповнилося 60 років! Це одна з найдосвідченіших команд Черкаської області, у якої сформувалася яскрава історія. У вісімдесятих грали за першу лігу обласної першості, на початку дев’яностих успішно брали участь в загальноукраїнських турнірах!

на сцені

“Цукровик” став школою спортивного гарту для сотень городищан. Це один з кращих футбольних клубів району, а в місті – осередок спортивного і культурно-мистецького життя.

призи

Щоб належно відзначити ювілейну дату, 14 грудня в районному Палаці культури відбулося спортивно-мистецьке шоу “З минулого у майбутнє”. Через засоби масової інформації, афіші та іменні запрошення на свято покликали ветеранів спорту, молодь, усіх жителів та гостей нашого міста. Приємно, що люди відгукнулися і повністю заповнили зал.

Биба і Козюра

Організатори прагнули, щоб це був не протокольний захід, а справжній день народження у широкому колі близьких друзів. Так і вийшло! На сцені був іменинний торт, який винесли енергійні президенти клубу Андрій Биба і Павло Козюра. Встановили прапор “Цукровика”, представили кубки команди.

діти

Усім сподобалося, як на сцені у почесній варті стояли діти-футболісти – майбутня спортивна слава району. Під звуки легендарної мелодії “Ми – чемпіони!” на сцену запрошувалися молоді гравці, футболісти-ветерани, спонсори, друзі й соратники клубу.

фільм

На екрані демонструвався відеофільм про життя й досягнення ФК “Цукровик”.

вітання

Зібрання щирих шанувальників спорту вітали: голова районної ради Олександр Лупашко, заступник голови райдержадміністрації Іван Недоступ, секретар міської ради Оксана Сенецька. Грамотами районної ради були нагороджені активні учасники і друзі ФК “Цукровик”: Юрій Пахар, В’ячеслав Онопрієнко, Сергій Козюра, Сергій Петренко, Роман Лупашко, Олег Трохименко, Віталій Яхній, Володимир Чос, Олександр Марченко, Андрій Биба, Павло Козюра. Грамотами міської ради нагороджені: Оксана Грабаровська, Тарас Марчак, Олександр Сукач, Олег Коноплін, Віктор Гайдамака, Юрій Білан, Володимир Шлончак, Микола Грабенко, Олексій Мандра.

подарунки

Досягнення ФК “Цукровик” навчають земляків кращим спортивним якостям: мужності, самовідданості, стійкості в поразках і благородства у перемогах. З нагоди ювілею, за спортивні досягнення, відданість “Цукровику” грамотами обласної федерації футболу нагороджені гравці і тренери команди: Олександр Панюк, брати Валерій, Олег і Олександр Тертичні, Антін Федюк, Ігор Глущенко, Анатолій Горідько, Руслан Россошинський, Олег Боюк, Віктор Говоров, Сергій Грищенко, Артем Салівончик, Володимир Уваров, Павло Михайлюк, Павло Матвійко, Віталій Філоненко, Микола Барабаш, Дмитро Лизун, Олег Коноплін, В’ячеслав Онопрієнко.

факели перемоги

Від футбольного клубу ювілейні медалі “60 років “Цукровику” вручили людям, яким команда вдячна за моральну і матеріальну підтримку: голові райдержадміністрації Сергію Ковелі, голові райради Олександру Лупашку, голові федерації футболу району Івану Недоступу, начальнику відділу у справах сім’ї, молоді і спорту Миколі Шлончаку, директору ПП “Комунальник” Валерію Трохименку, директору ПТУ №14 Анатолію Лисенку, депутатам міськради: Олександру Бібі, Віктору Томіленку, Ігорю Швецю, Олександру Мусієнку, Катерині Сукач, Олександру Орлу, приватним підприємцям: В’ячеславу Нечипоренку, Віктору Гайдамаці, Юрію Білану, Олександру та Євгену Клімовим.

ветерани
Оваціями зустрічали ветеранів “Цукровика” – гравців, арбітрів минулих років. Ветеранів запросили на сцену, нагородили грамотами та ювілейними медалями. Було дуже приємно, що ветеранів не просто пам’ятають, а й шанують, високо цінують їхній досвід. Від хвилювання та урочистості моменту у декого навіть забриніли сльози. Від імені ветеранів клубу з вдячними словами виступили Олександр Оксанічененко та Микола Шлончак. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих ветеранів, які не дожили до сьогоднішнього дня.концерт

Відбувся прекрасний концерт, де були і народні пісні, і сучасні ритми.

гітарист

Необхідно відзначити прекрасну організацію свята (режисер Олена Ковальчук). Це був справжній день народження футбольного клубу! Без кінця звучали добрі побажання, був хліб-сіль, подарунки. Відбувся прекрасний концерт. Своєю творчістю команду вітав хор ветеранів війни і праці міського центру культури і туризму (керівник Надія Холодняк), хор профтехучилища, співали солісти Галина Дзюба, Оксана Грабаровська, Олександр Марченко. Гурт “Ренет” (керівник Ігор Буравський) виконав пісню “Україно, зоре золота”. В залі відбувся феєрверк. З балкону пустився “водоспад” з повітряних кульок червоного й зеленого кольорів, які символізували клубні кольори “Цукровика”. Прозвучали вітальні телеграми, які клуб отримав від зірок спорту і шоу-бізнесу: дуету “Алібі”, легендарного “Динамівця” Стефана Решко, колишній психолог збірної України по футболу Петра Чирухіна, продюсера гурту “ВІА Гра” Дмитра Костюка, директора Професійної футбольної ліги України Анатолія Попова.

глядачі

Але на цьому свято не закінчилося! Коли усі вийшли з Палацу культури, нічне небо розквітло яскравими спалахами салюту! Оскільки багато присутніх були з мікрорайону колишнього цукрокомбінату, до їхніх послуг був спеціальний автобус. Свято продовжилося у спорткомплексі “Кристал”. Там уже чекали накриті столи (які ломилися від наїдків!). Отже, свято вдалося!

прапор клубу

Спорт – це філософія життя, яка звеличує людину і об’єднує в гармонійне ціле якості тіла, волі і розуму.

майбутні чемпіони

Усі ми в очікуванні футбольного форуму Євро-2012, метою якого є популяризація футболу в країні та посилення підтримки його розвитку. Футбол поєднує нас заради успіху. Тому ми разом граємо, уболіваємо і перемагаємо.

Фото – Віталій Тараненко та Іван Дяглюк.

0 коментарів “З минулого у майбутнє!”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *