Сезон_2007_срібний

команда

ФК “Цукровик” зайняв друге місце у першості району 2007 року. Шлях до “срібла” був нелегким, але команда його пройшла з честю! Ми вигравали, поступалися, але наполегливо просувалися уперед!

Ось “етапи великого шляху”: 28 липня (11 тур) “Колос” Вільшана – “Цукровик” – 3:4, 4 серпня (12 тур) “Цукровик” – “Динамо” Городище – 4:1, 11 серпня (13 тур) “Граніт” Хлистунівка – “Цукровик” – 0:3, 25 серпня (14 тур) “Цукровик” – “Урожай” Валява – 5:0, 1 вересня (15 тур) “Злагода” Вербівка – “Цукровик” – 0:3, 8 вересня (16 тур) “Цукровик” – “Інтер” Калинівка – 5:0, 15 вересня (17 тур) “Імпульс” В’язівок – “Цукровик” – 2:7, 22 вересня (18 тур) “Цукровик” – “Садівник” Мліїв – 0:1.

Кращим воротарем першості району визнаний наш Олександр Панюк!

На першість району грали:

Олександр Панюк

1. Олександр Панюк, воротар – 26.02.1989

Олег Коноплін

2. Олег Коноплін, граючий тренер – 8.02.1976

Сергій Боюк

3. Сергій Боюк, захисник – 9.12.1984

Олег Боюк

4. Олег Боюк, захисник – 4.09.1984

Анатолій Горідько

5. Анатолій Горідько, півзахисник – 7.05.1990

6. Сергій Грищенко, півзахисник – 24.09.1979

Олег Тертичний

7. Олег Тертичний, півзахисник – 1.05.1984

Олександр Тертичний

8. Олександр Тертичний, нападаючий – 21.02.1986

Валерій Тертичний

9. Валерій Тертичний, півзахисник – 21.02.1986

Руслан Росошинський

10. Руслан Росошинський, нападаючий – 8.07.1988

Антін Федюк

11. Антін Федюк, захисник – 16.08.1989

12. Вадим Баб’як, півзахисник – 16.02.1991

13. Віталій Яхній, нападаючий – 14.11.1970

14. Борис Яхній, півзахисник – 9.06.1990

15. Дмитро Сухоруков, півзахисник – 4.04.1991

16. Віталій Прокопчук, нападаючий – 19.04.1990

17. Тарас Марчак, захисник – 11.12.1979

18. Андрій Коваленко, півзахисник – 2.05.1992

19. Сергій Коваленко, півзахисник – 12.11.1990

20. Олександр Піднебесний, захисник – 4.06.1982

Сергій Бойко

21. Сергій Бойко, захисник – 14.02.1989

Віталій Філоненко

22. Віталій Філоненко, захисник – 11.02.1989

23. Сергій Шендрик, півзахисник – 24.05.1990

Ігор Глущенко

24. Ігор Глущенко, півзахисник – 29.07.1988

25. В’ячеслав Онопрієнко, воротар – 4.11.1992

26. Роберт Котенко, півзахисник – 30.01.1991

27. Володимир Шлончак, півзахисник – 9.02.1986

Віктор Говоров

28. Віктор Говоров, нападаючий – 25.03.1984

29. Микола Барабаш, півзахисник – 5.12.1982

30. Віктор Качур, захисник – 19.10.77

В'ячеслав Онопрієнко

31. В’ячеслав Онопрієнко, тренер

Микола Грабенко

32. Микола Грабенко, адміністратор клубу.

Календар першості Городищенського району по футболу сезону 2007 року, 2 коло

Ігри проводяться по суботах о 17.00.

21 липня 10 тур

“Садівник” Мліїв – “Колос” Вільшана

“Імпульс” В’язівок – “Динамо” Городище – 1:3

“Інтер” Калинівка – “Граніт” Хлистунівка – 1:6

“Злагода” Вербівка – “Урожай” Валява – 0:4

“Цукровик” Городище – вихідна

28 липня 11 тур

“Урожай” Валява – “Інтер” Калинівка – 4:2

“Граніт” Хлистунівка – “Імпульс” В’язівок – 8:1

“Динамо” Городище – “Садівник” Мліїв – 3:8

“Колос” Вільшана – “Цукровик” Городище – 3:4

“Злагода” Вербівка – вихідна

4 серпня 12 тур

“Цукровик” Городище – “Динамо” Городище – 4:1

“Садівник” Мліїв – “Граніт” Хлистунівка – 3:2

“Імпульс” В’язівок – “Урожай” Валява – 4:2

“Інтер” Калинівка – “Злагода” Вербівка – 7:3

“Колос” Вільшана – вихідна

11 серпня 13 тур

“Злагода” Вербівка- “Імпульс” В’язівок

“Урожай” Валява – “Садівник” Мліїв

“Граніт” Хлистунівка – “Цукровик” Городище – 0:3

“Динамо” Городище – “Колос” Вільшана

“Інтер” Калинівка – вихідна

25 серпня 14 тур

“Колос” Вільшана – “Граніт” Хлистунівка

“Цукровик” Городище – “Урожай” Валява – 5:0

“Садівник” Мліїв – “Злагода” Вербівка

“Імпульс” В’язівок – “Інтер” Калинівка

“Динамо” Городище – вихідна

1 вересня 15 тур

“Інтер” Калинівка – “Садівник” Мліїв

“Злагода” Вербівка – “Цукровик” Городище – 0:3

“Урожай” Валява – “Колос” Вільшана

“Граніт” Хлистунівка – “Динамо” Городище

“Імпульс” В’язівок – вихідна

8 вересня 16 тур

“Динамо” Городище – “Урожай” Валява

“Колос” Вільшана – “Злагода” Вербівка

“Цукровик” Городище – “Інтер” Калинівка – 5:0

“Садівник” Мліїв – “Імпульс” В’язівок

“Граніт” Хлистунівка – вихідна

15 вересня 17 тур

“Імпульс” В’язівок – “Цукровик” Городище – 2:7
“Інтер” Калинівка – “Колос” Вільшана

“Злагода” Вербівка – “Динамо” Городище

“Урожай” Валява – “Граніт” Хлистунівка

“Садівник” Мліїв – вихідна

22 вересня 18 тур

“Граніт” Хлистунівка – “Злагода” Вербівка

“Динамо” Городище – “Інтер” Калинівка

“Колос” Вільшана – “Імпульс” В’язівок

“Цукровик” Городище – “Садівник” Мліїв – 0:1

“Урожай” Валява – вихідна

Категорії

Архіви