Сезон_2006_срібний

Тріумф перемоги і кохання

Свято спорту, молодості й кохання зібрало численну громаду у спорткомплексі “Кристал”. Привід для зібрання видався справді поважний. За підсумками сезону 2006 року футбольний клуб “Цукровик” у наполегливій боротьбі виборов друге місце у першості району! Отож 17 лютого відбулося урочисте нагородження й вшанування переможців. Дипломи та медалі отримали гравці, тренери, адміністратор і президенти клубу.

Заслужені нагороди вручали начальник відділу в справах молоді і спорту райдержадміністрації Микола Олексійович Шланчак та голова районної федерації футболу Олександр Васильович Яремчук. Вони відзначили високий професійний рівень команди, похвалили прагнення виходити на нові рубежі.

Олег Тертични

Керівники місцевого спортивного руху нагородили найбільш результативного бомбардира районної першості Олега Тертичного та

Сергій Боюк

кращого захисника Сергія Боюка. Переможців сердечно вітали: секретар міської ради Оксана Анатоліївна Сенецька, депутати міськради Станіслав Олексійчук та Олеся Щибря. Заввідділом по організації дозвілля міського центру культури і туризму Галина Володимирівна Боршош подарувала команді електрочайник. З побажаннями результативних матчів начальник КП “Комунальник” Валерій Іванович Трохименко подарував м’яч, який у новому сезоні мусить обов’язково стати золотим. Депутат районної ради В’ячеслав Борисович Онопрієнко для музею клубу презентував унікальну грамоту, якою у 1967 році “Цукровик” був нагороджений за друге місце у першості області! Багато цікавих фактів з історії клубу розповів Анатолій Йосипович Гончар, який упродовж десяти років був капітаном команди, а тепер спортивну традицію завзято продовжує його внук Андрій. Серед присутніх запустили альбом, в який кожен із близько 150 присутніх міг написати власне привітання й побажання гравцям і тренерам.

Сьогодні ФК “Цукровик”, це не тільки успішна футбольна команда, а також громадська організація, широке коло однодумців. На святковому вечорі до дружних лав “Цукровика” урочисто прийняли 8 нових членів. Тепер легендарний місцевий клуб розширився до 93 осіб.

Сергій Галущенко

Грамотою ФК “Цукровик” був відзначений голкіпер Сергій Галущенко, який навчається у Білоцерківській аграрній академії, нещодавно проходив стажування у Великій Британії.

Олег Коноплін

Також грамотами або подарунками відзначили головного тренера Олега Конопліна, тренера дитячої команди Володимира Шланчака, секретаря клубу Оксану Грабаровську, соратників клубу Тараса Марчака і Віталія Яхнія

Після цієї офіційної частини розпочалася шоу-програма до Дня закоханих. У конкурсах взяли участь 5 молодих пар, яким по-справжньому відоме і дороге це високе й прекрасне почуття. Запросили хлопців та дівчат, які серед присутніх знайшли другу половинку символічних сердечок, отриманих при вході. Конкурсні завдання були веселими, дотепними, азартними, викликали у присутніх жваві емоції та щиру підтримку.

яблуко

Між конкурсами пісенні номери дарували директор Дирдинського будинку культури Олександр Марченко і заввідділом театру малих форм міського центру культури і туризму Оксана Грабаровська.

Олег Кам'янський і Оксана Коваленко

А кращою закоханою парою у результаті визнали Оксану Коваленко і Олега Кам’янського! У нагороду вони отримали призи та романтичну вечерю від господарів бару “Відпочинок” Лесі і Сергія Козюри. Усім парам-учасницям ФК “Цукровик” презентував симпатичні сувеніри та по пляшці шампанського. Святковий вечір закінчився молодіжною дискотекою.

Слава Переможцям!

Це свято для себе і багаточислених друзів влаштував ФК “Цукровик”. Найбільш приємно, що завдяки взаєморозумінню та тісній співпраці з директором ПТУ-14 Анатолієм Миколайовичем Лисенком знову повернулося активне життя до добротного спорткомплексу “Кристал”. Тепер у зимову пору тут тренуються футболісти. Як бачимо, навіть проводяться святкові акції!

0 коментарів “Сезон_2006_срібний”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *