Купала_2012

Свято, якого чекали цілий рік!

Купала

Мікрорайон колишнього цукрокомбінату багатий своїми культурними традиціями. Одна з них – організація масового народного гуляння з нагоди свята Івана-Купала. Не тільки городищани, а й гості нашого міста з нетерпінням чекають цього дня. Адже з досвіду попередніх років прекрасно знають, що буде цікаво, весело і свято запам’ятається надовго. А хороша репутація – то найліпша реклама. Хоча справі інформування земляків теж надається велика увага. Про чергове свято «На Купала нічка мала!» повідомляли розклеєні афіші, роздавалися запрошення, писали місцеві інтернет-ресурси… Люди розносили новину своїм друзям і знайомим: як завжди на майданчику біля старої першої школи буде театралізоване дійство і святковий концерт!

Купала

Організовує свято міський центр культури і туризму (директор – депутат міської ради Андрій Биба) за підтримки молодіжної громадської організації «ФК «Цукровик». А це талановиті творчі люди, які багато працюють самі і запалюють своєю енергією оточуючих, активно залучають в святкову орбіту.

Купала

Відразу треба сказати, що на свято завітали близько півтисячі людей! Це значна цифра для мікрорайону, де кожна сім’я має достатньо власних домашніх клопотів. Та все ж знайшли час, щоб побувати на святі, відчути єднання громади. Люди постійно підходили.

Купала

Для глядачів був влаштований прекрасний концерт. Чудово виступав гурт «Чумацький шлях», красиво співав дует Тетяна Тищенко і Павло Попович. Усі були вражені прекрасним виступом ансамблю східного танцю «Дезері» – юні солістки Аніта Байлук і Олександра Чабан (керівник ансамблю Христина Олейніченко). Прекрасно співали: Олена Скорик, Аня Цимбал,

Купала

Софія Дуженко, Олександр Марченко, Аліна Джаловян, батько і донька Євген і Настя Хоменки.

Купала

Купала

Всі артисти отримали зливу вдячних аплодисментів від глядачів.

Купала

Головний режисер свята Галина Боршош подбала, щоб музичні номери доповнювали один одного, щоб з окремих виступів склався справді святковий концерт – зразок національної самобутності й культури.

Купала

А гості того чарівного вечора були не тільки глядачами, а й активними учасниками свята. Було однаково весело та цікаво і малечі, і молоді, і пенсіонерам. А яке ж свято без подарунків! Від міської ради (міський голова Володимир Мирошник) діти отримали солодкі гостинці. А від Героя України, депутата обласної ради Геннадія Бобова справді цінний подарунок (електродуховку) вручили багатодітній сім’ї Наталі і Юрію Троянам.

Купала

До речі, липнева гроза, що розпочалася, майже нікому не зіпсувала настрою. Хтось пішов додому, отримавши гарні враження від концерту, інші заховалися від негоди в приміщенні старої школи. Жартували: «Оце справжнє Купала – навіть нас скупало!» А потім розпалили традиційне велике купальське багаття. Люди могли і обігрітися, і натанцюватися.

Купала

Працювали торгові точки райспоживспілки та приватних підприємців.

– Щоб провести свято і створити людям хороший настрій, довелося вирішувати чимало організаційних питань, – говорить директор МЦКТ Андрій Биба. – На щастя, всі наші творчі ідеї підтримали у міській раді. Тому свято вдалося завдяки сприянню міської ради і особисто міського голови Володимира Мирошника. Всі питання вирішувалися оперативно, по діловому. Багато допомагав керуючий справами виконавчого комітету міської ради Михайло Миколаєнко. Щоб провести свято, найперше необхідно було підготувати майданчик біля старої школи, поприбирати, повивозити сміття… А ще потрібно було зрізати два старих сухих дерева. Цим займалися працівники організації, яка опікується благоустроєм міста загалом та соціально-культурних об’єктів зокрема. Це КП «Комунальник» (директор Руслан Сивокінь). Свою роботу вони зробили швидко, професійно. На наші слова вдячності скромно відповідали, що просто виконують свою роботу. Свято Івана-Купала прекрасний приклад того, як в інтересах громади плідно співпрацюють творчі сили, керівництво міста, комунальна служба. За це усім сердечна вдячність від земляків!

Купала

До речі, для молоді та всіх хто відчуває себе молодим душею у той святковий купальський вечір був ще один сюрприз! На літньому танцмайданчику «Santo» проходила ретро-дискотека. Звучали кращі пісенні й танцювальні хіти 1980-х років. Організатор та ідейний натхненник дискотеки Олег Трохименко, дискотека проходила за участі МЦКТ і ФК «Цукровик».

Купала

Ретро-дискотека проводяться вже багато разів і щоразу викликає значний резонанс. Ось і цього разу завітало чимало народу, приходили з друзями та компаніями. Крім улюбленої музики були також дотепні конкурси з призами від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Городищенської РДА.

Купала

Свято пройшло справді весело!

0 коментарів “Купала_2012”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *