Купала_2011

Велику кількість городищан і гостей нашого міста зібрало свято ”Ніч на Івана Купала”, яке 6 липня проводив міський центр культури і туризму. За традицією народне гуляння проходило на майданчику біля старої першої школи. Ця споруда дев’ятнадцятого століття стала колоритною декорацією для театралізованого дійства.Купала

Як тільки на місто опустився вечір – зазвучала народна музика, розпочалася казка купальської ночі. Організатори свята дуже переживали, щоб свято не зіпсував дощ. Адже до підготовки було залучено багато творчих сил, старанно писали сценарій, готували костюми, проводили репетиції. На щастя, до свята тривалі зливи вгамувалися і люди змогли приємно відпочити. Як влучно підмітив один казковий персонаж програми: ”Свято – це коли весело, а веселитись люди вміють. В них стільки свят, що вони навіть працювати не встигають. Все співають і танцюють”.

Купала

Суть театралізованої вистави полягала в тому, що Водяний (якого зіграв Леонід Кисленко) забав подарувати своїй доньці Водянушечці (Оксана Грабаровська) справжнє свято. Тому й повів її до людей на свято Івана Купала.

Купала

Чим далі розгорталося святкове дійство, тим більше підходило глядачів. Люди різного віку знаходили для себе щось цікаве. Шанувальникам народної творчості припало до душі як виступав народний аматорський колектив ”Скарбниця” (керівник Олена Кочерга) та гурт старовинної пісні ”Мамина скарбниця” (керівник Галина Дзюба). Хто любить молодіжні ритми, тим сподобалися виступи маленьких русалок, спів і танці юних дівчат. Розважили народним гумором балачки двох кумів (Сергій Скорик та Юрій Троян). Малечу розсмішили й потішили казкові персонажі Кікімора (Олена Кочерга), Баба Яга (Тетяна Тищенко), Кощій Безсмертний (Андрій Коваль), Купало (Володимир Майстренко), Оленка (Яніна Мусієнко). Тут була корчма, діяли торгівельні палатки, горіло купальське багаття, дівчата пускали у воду віночки. А закінчилося свято танцювальною програмою на дискотеці ”Санто”, де співали Настя та Мизайло Хоменки (м. Рівне), Софія Дуженко, Оксана Алієва. Організатори свята задоволені результатом. глядачі вдячні за роботу, за хороший настрій. Головний режисер свята – директор МЦКТ Галина Боршош.

0 коментарів “Купала_2011”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *