Купала 2007

Територія свята

народна пісня

Учасниками власної версії знаменитого фольклорно-мистецького фестивалю “Країна мрій” стали кілька тисяч городищан у нинішній купальський вечір. У мікрорайоні колишнього цукрокомбінату відбулася справжя феєрія свята. Незабутні враження подарували землякам футбольний клуб “Цукровик”, міський центр культури й туризму, за активної допомоги районної організації партії Християнсько-Демократичний Союз, Городищенської міської ради, КП “Комунальник”.

Водянмй

На святі було усе, як і належить на Купала: весела музика, пісні, танці, розваги, спортивні забави…. Влаштували чудову театралізацію свята, де були задіяні симпатичні юні мавки, русалки і їхній шеф – казковий Водяний. У роль цього зеленого, бородатого та волохатого персонажа перевтілився адміністратор клубу Микола Грабенко. Як із торби достатку, він без кінця сипав віршами, піснями і смішними примовками…

віночки

Дівчата плели традиційні віночки.

хлистунівські танцюисти

Присутніх порадували прекрасною хореографією танцюристи з Хлистунівки.

арм-реслінг

У спортивній частині були силові змагання. В арм-реслінгу, у ваговій категорії понад 70 кг., переможцями виявилися Сергій Боюк і Олександр Жеребило. Серед трохи легших богатирів – Олександр Миколенко і Сергій Коваленко.

перетягування канату

У змаганні по перетягуванню канату переможцем стала команда “Професора” у складі: Андрій Биба, Віталій Яхній, Юрій Білан, Василь Сльоза, Валерій Гава.

нагородження

Активні учасники свята, артисти-аматори та перможці змагань отримали грошові премії та заохочувальні подарунки.

стіл достатку

Люди відпочивали, від душі веселилися. Бажаючі пили пиво, їли шашлики, адже діяло шість пересувних торгових точок. Відгуки про святкування були прекрасні. Кожному кортіло забрати частинку свята з собою, тому активно фотографували усе на камери мобільних телефонів. Організатори подбали, щоб дійство було добре озвучене, а територія гарно освітлена. 3робили усе можливе, щоб забезпечити зразковий правопорядок.

люди на святі

Районна громадська організація “ФК “Цукровик” вже вдруге стає ініціатором й активним організатором проведення для громади свята Купала. Нинішня акція вдалася ще більш яскравою і масовою, ніж минулого літа. Можна сказати, що тоді його організатовували аматори, а нині – професіонали.

“Вісник Городищини” 14 липня 2007 року.

 

0 коментарів “Купала 2007”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *