Купала 2006

Рецепт хорошого настрою

Близько двох тисяч городищан побували на святі Купала, яке проходило в мікрорайоні колишнього цукрозаводу. Організаторами свята виступила міська рада, футбольний клуб “Цукровик”, міський центр культури і дозвілля, районна організація партії Християнсько-Демократичний Союз, дискотека “Санта”. Цього року народне гуляння проходило не на цегельному кар’єрі, як у минулі роки, а на просторому дворі старої першої школи. Щоб свято вдалося, довелося провести велику підготовчу роботу. Аби причепурити територію, мусили докласти рук для благоустрою. Скосили зарості бур’янів та чагарників, загребли смітники. Завдяки допомозі КП “Комунальник” газонокосаркою прибрали бур’яни, вивезли 4 машини сміття! Також ФК “Цукровик” узяв під свою опіку віковий дуб, біля якого раніше була дошка пошани цукрозаводу. На цьому місті колись буяли клумби, тут призначали побачення, гуляли з дітками. Тепер цей оазис знову повертається до життя.

Щоб якомога більше людей дізналися про нову адресу проведення свята, організатори вирішили не обмежуватися звичними оголошеннями, а влаштували оригінальну рекламну акцію. Орендували коня з возом, одяглися в народні вишиванки і напередодні свята під акомпанемент троїстих музик вирушили містом. Основні зупинки були біля залізничного вокзалу та міської ради.

Купайла 2006

Розважальна програма самого свята Купала була дуже різноманітною і надзвичайно змістовною. Організатори доклали максимум зусиль, таланту і фантазії, щоб у повній мірі відтворити феєричну атмосферу дива купальської ночі.

Купайла_06

Яскраво палали багаття, артист з народу Василь Незамутінов майстерно перевтілився в образ добродушного водяного, місцеві красуні зобразили русалок, стрибали веселі бісенята…. Митці міського центру культури і дозвілля подарували прекрасний концерт, своїми новими піснями у авторському виконанні порадував директор Дирдинського центру культури та дозвілля Олександр Марченко. Старшокласники ЗОШ №1 Анатолій Горідько та Борис Яхній зобразили веселу розмову двох кумів – сценку з “Вечорів на хуторі біля Диканьки”. У спортивному змаганні з армреслінгу найсильнішим виявився Олег Коноплін. Перетягувати канат заходилися аж чотири команди, а перемогу здобув “Цукровик”. Проводили конкурс на кращий купальський вінок, перемогу в якому здобула Настя Камянська. Святкування Купала тривало до першої години ночі. Потім молодь продовжила розваги на дискотеці, де за традицією обирали кращу дівчину місяця. За підсумками червня переможний титул здобула Катя Темчур.

Купайла 2006

В усіх від свята залишився хороший настрій та море позитивних емоцій. Це й не дивно, адже готували захід, опікувалися ним більше сотні осіб! Разом зі своїми виборцями святкували: секретар міської ради Оксана Сенецька (представниця СПУ), депутати міськради Андрій Биба (Християнсько-Демократичний Союз) та Ігор Швець (Партія Регіонів), депутати районної ради Леся і Юрій Пахарі (представники ХДС). На святі відійшли від одноманітного переліку спонсорів, а творчо підійшли до оформлення подяки. Дівчата і хлопці розіграли своєрідні рекламні “ролики”, де з дотепним гумором розповіли про шановних меценатів. Свято вдалося. Нове місце зарекомендувало себе дуже добре. Вирішено зробити свято традиційним.

сценка1

сценка2

Коли подарувати людям свято беруться громадські організації, політичні партії чи підприємці, така ініціатива заслуговує на вдячність, а також на всебічну підтримку з боку влади. Адже корисну справу вони роблять не через службову необхідність, а за покликом душі. Їхня небайдужість і громадянська позиція варта поваги і наслідування.

0 коментарів “Купала 2006”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *