Дубок-2009

Красиво закінчився футбольний сезон на стадіоні ”Цукровик” у Городищі. 30 жовтня тут відбувся перший кубковий турнір ”Дубок”.

Дубок - 2009

Грали три команди: ”Цукровик”, ”Кристал”, ”Юність”. Кубок ”Дубок” стане традиційним, проходитиме у дні осінніх шкільних канікул. Засновник турніру – міська рада за підтримки ФК ”Цукровик” та спонсорів: Юрія Пахаря, Павла Козюри, фірми ”Грейтлі” та міського центру культури і туризму.

Юних гравців сердечно вітали: ветеран спорту М.О.Шланчак, президент ФК ”Дирдин” О.В.Марченко, президент ФК ”Цукровик” А.Б.Биба. Розповіли, що кубок ”Дубок” організували у пам’ять про великий 130-літній дуб у мікрорайоні колишнього цукрозаводу, якого навесні звалив буревій. Із залишків стовбура зробили пам’ятник, а турнір символізуватиме молоду перспективу нашого міста.

Право першого удару надали М.О.Шланчаку. Хлопчаки грали навдивовижу азартно і безкомпромісно. У багатьох проявляється справжній футбольний талант. Декілька років – і це будуть справжні профі спортивних майданчиків.

Дубок - 2009

Переможцем кубка ”Дубок-2009” стала дитяча команда ”Цукровик” – тренер В.М.Шланчак. Також почесні кубки та медалі отримали команди за друге і третє місце. Кращими гравцями турніру визнані: нападаючий Богдан Жук (”Юність”), напівзахисник Остап Жигало (”Цукровик”), захисник Максим Пластун (”Цукровик”), воротар В’ячеслав Ткаченко (”Кристал”).

Дубок - 2009

Кубками і медалями переможців та учасників нагороджував перший заступник голови міської ради А.Б.Вибрик. Організатори щиро дякують командам, тренерам, суддям. І запрошують усіх бажаючих позмагатися за кубок ”Дубок” у наступному році.

0 коментарів “Дубок-2009”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *