Дівчина 2006 року

Катя Темчур

Різноманітні новинки для приємного і веселого дозвілля постійно пропонує супер-популярна у Городищі дискотека “Санта”. Наприклад, коли відкривали новий сезон на літньому майданчику – влаштували яскравий феєрверк. Оскільки сьогодні цим нікого не здивуєш – організатори вигадали родзинку. Феєрверк запускали з човна посеред ставу. Яскраві спалахи над водою створили справді фантастичне видовище.

– Дискотека “Санта” з власної ініціативи проводить вже традиційний конкурс “Дівчина місяця”, – розповідає організатор дискотеки Олег Трохименко. – Головні вимоги до конкурсанток такі: приємна зовнішність, танцювальні здібності та активна відвідуваність дискотеки. Конкурс подобається не лише дівчатам та їхнім друзям – задоволені також батьки, що дискотека настільки багатогранна. Конкурс вносить елемент змагання, підштовхує дівчат бути ще кращими й привабливими.

конкурс

Між дівчатами вже відбувається серйозна боротьба за право бути кращою! В нагороду красуні отримують симпатичні іграшки та прекрасні плакати зі своїм зображенням.

зірки

Дівчата відчувають себе справжніми зірками.

Юля Катеруша

За підсумком травня 2006 року перемогу здобула Юля Катеруша. Крім всіх названих вище чеснот, організаторам сподобалася надзвичайна скромність дівчини. У сучасному світі це просто унікальна риса характеру.

Таня Ковтун

За підсумками сезону-2006 відбувся своєрідний супер-фінал. На корону заслужено претендували: Юля Катеруша, Таня Ковтун, Настя Олексійчук, Катя Темчур.

Усі красуні є ученицями першої школи!

Катя Темчур

Кращою з кращих визнали Катю Темчур. Вона навчається у 9-А класі, відзначається прекрасною успішністю, активна в усіх шкільних заходах. А ще дівчина пише вірші, має компанійську вдачу, першою бере участь у доброчинних акціях.

Санта

Як і належить, перша красуня отримала діадему, квіти, шампанське, а також абонемент на відвідування дискотеки упродовж року.

солодкий поцілунок

Конкурс краси – спільний проект керівництва дискотеки і ФК “Цукровик”. Спільними зусиллями на дискотеці вдається забезпечити правопорядок. Великі молодіжні зібрання обходяться без негативних ексцесів. Значна заслуга у цьому начальника райвідділу внутрішніх справ Сергія Випна. Він сам з цього мікрорайону, тому особисто зацікавлений в утвердженні ладу й громадського спокою. Організатори дискотеки перебувають у постійному творчому пошуку. Вже цього сезону запропонують місцевій молоді багато нових цікавих розваг і приємних сюрпризів.

0 коментарів “Дівчина 2006 року”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *