День міста_2010

15 травня городищани з розмахом відзначили День міста. Ще вранці у місті все булу тихіше води і нжче води. Але під вечір розпочався справжній святковий феєрверк! Окрасою свята став прекрасний концерт “Співаю для тебе, моє Городище”. На сцені районного Палацу культури відбувалося святкове шоу.

день міста

Змагалися чотири співочі пари. Про те як наполегливо вони готувалися, як самовіддано репетирували розповідли відеоролики. В результаті переможцями шоу-програми стала талановита і надзвичайно симпатична сімейна пара Володимир  і Яна Майстренки!

день міста

Приз глядацьких симпатій здобули Аліна Джаловян і Олександр Марченко.

день міста

Дуже гарно співали сестри Людмила і Наталя Мостепанюк

день міста

та творча пара Катерина Атаманенко і Олександр Парасюк.

день міста

Також на сцені проходив парад вишуканих зачісок…

день міста

…і дефіле весільних суконь.

день міста

Справжій фурор в залі викликав танцювальний колектив ”Аіша” зі Сміли. Нещодавно вони здобули перемогу на Кубку світу зі східних танців, який проходив в Одесі. Керує талановитим колективом Ілона Дякун. У складі колективу виступає Христина Олейніченко – викладач Городищенської “Школи мистецтв”.

день міста

Режисери свята: директор міського центру культури і туризму Андрій Биба та директор центру кіно і дозвілля Олена Ковальчук. Вони були на висоті, зробили усе, щоб шоу-програма подарувала море задоволення глядачам та учасникам. Люди відзначали, що вечір вдався навіть кращим, ніж торік. Звичайно, велика в цьому заслуга спонсорів. Велика їм вдячність, що допомогли провести це свято.

На святі оголосили переможців першого фестивалю аматорського відео “Золота стріла”. Справа в тому, що від початку місяця перед сеансами у кінотеатрі “Жовтень” демонструвалися відеороботи наших земляів. У результаті третє місце зайняв Олексій Тичко, друге – Володимир Чос (аматорська студія “ХмароЧос”), а переміг Анатолій Миндра (відеостудія “Маршал”)! Глядачам дуже сподобався його документальний фільм про міський хор ветеранів, якому нещодавно виповнилося 15 років. Переможці кінофестивалю отримади дипломи і пам’ятні медалі.

день міста

А ще цього дня відбувся шаховий турнір “Червоний ендшпіль”. Його намагалися провести в стилістиці безсмертного роману Ільфа і Петрова “12 стільців”. Навіть афіші, як у книжці, розклеював “високий старик в золотому пенсне”. Спонсор шахового турніру – ЗАТ “Оболонь”.

Тут вам не Нью-Васюки і не Ріо-де-Жанейро, це – Городище!

0 коментарів “День міста_2010”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *