Богатирські ігри 2008

Святили яблука і мірялися силою

Треті “Богатирські ігри Городищини”, присвячені місцевому храмовому святу Спаса-Преображення, відбулися 19 серпня. Це не тільки спортивні змагання, а велике народне гуляння. Тому на стадіон “Цукровик” приходить щоразу більше людей. Вранці відвідали церкву, освятили плоди своїх садів, а тепер можна і на стадіон. Цього вечора тут свяченому яблуку просто не було де упасти! Люди заповнили усі місця, постійно підходили нові глядачі. Це при тому, що був вівторок, а не вихідний день! Просто фраза “Свято від “Цукровика” вже стала брендом, ознакою змістовного відпочинку і хорошого настрою.

Богатирські ігри 2008

Перед початком змагань звучала приємна українська музика, лунали позивні Городища. Гостей та учасників вітали: заступник голови райдержадміністрації Іван Григорович Недоступ, заступник міського голови Анатолій Борисович Вибрик, начальник районного відділу у справах молоді та спорту Микола Олексійович Шланчак, заступник голови районної ради Анатолій Григорович Івашкевич.

Богатирські ігри 2008

Ведучі свята Оксана Грабаровська, Ольга Скорик і Олександр Марченко запросили на поле місцевих богатирів – команди “Дирдинські вітряки”, “Спорт – ТАК!” і “Сила Цукровика”. У кожній команді по 5 учасників. Вихід кожної групи супроводжувався спеціальною мелодією, що додавало атлетам авторитету, значимості й упевненості.

Богатирські ігри 2008

Командам вручили короваї симпатичні дівчатка в національних костюмах – учасниці танцювальної групи “Фан-клуб”.

Богатирські ігри 2008

Нарешті почалися богатирські змагання. Порівняно з минулими роками дещо оновилася конкурсна програма. Хлопці бігали із двома 20-літровими каністрами з водою, перекидали важке колесо, тягнули вантажівку, жбурляли на дальність 2-пудову гирю, піднімали 60-кілограмову штангу, стрибали у мішках і з лантухом піску на плечах, перетягували канат. Зливу веселих емоцій викликав розважальний конкурс “Форсаж”. Вийшли по одному представнику кожної команди, ведуча показувала танцювальні рухи, які вони повторювали під енергійну музику.

Богатирські ігри 2008

Щоб богатирі від утоми не попадали з ніг, між конкурсами виступали артисти міського центру культури і туризму: Аня Троян, Оксана Плієва, Марія Босаквич, Оксана Гриб, Наталя Посунько, Аліна Джалов’ян. На святі ніхто не нудьгував, усім було дуже весело. Як зізналися глядачі, у них душа співала!

Богатирські ігри 2008

Змагання судили: Світлана Забожко, Сергій Скалига, В’ячеслав Олексійчук, головний суддя змагань Валерій Миколайович Тесленко оголосив результати. На третьому місці – “Дирдинські вітряки”: Юрій Кобча, Олег Шаленко, Олександр Павленко, Микола Мумряк, представник команди В’ячеслав Онопрієнко. На другому – “Спорт – ТАК!”: О.Корнусь, Андрій Тищенко, Сергій Чорний, Дмитро Вінніков, Олег Погорілий, представник команди В.Яковенко. А переможцем турніру є команда “Сила Цукровика”! Богатирі отримали головний трофей – гетьманську булаву!!! Ставлю три знаки оклику, адже команда вже втретє здобуває цей перехідний приз. За умовами турніру, булава назавжди передається трикратним переможцям. Ось імена наших найсильніших земляків, богатирів Городищини: Іван Кривенко, Павло Ягодінський, Андрій Дудник, Микола Новіцький, Ігор Озірний, представник команди Олег Коноплін.

Не обділені відзнаками й інші учасники. Вони отримали дипломи, медалі, кубки, грошові премії від депутата районної ради, голови районної організації партії ХДС Юрія Володимировича Пахаря та пиво і прохолоджуючі напої від ЗАТ “Оболонь”.

Свято “Богатирські ігри Городищини” організувала громадська організація “ФК “Цукровик” (президент Павло Вікторович Козюра) та міський центр культури і туризму (директор Андрій Борисович Биба).

Свято відбулося завдяки щедрим спонсорам: міському голові Олександру Івановичу Зваричу, секретарю міськради Оксані Анатоліївні Сенецькій, приватному підприємцю Юрію Борисовичу Лисаку. За постійну допомогу у проведенні заходів організатори сердечно дякують директору КП “Комунальник” Валерію Івановичу Трохимеку, адміністратору дискотеки “Санта” Олегу Валерійовичу Трохименку, заступнику військового комісара Вадиму Валерійовичу Тесленку, приватним підприємцям Катерині Леонтіївні Сукач, Віталію Володимировичу Яхнію і Тарасу Івановичу Марчаку, прес-секретарю ФК “Цукровик”, почесному жителю міста Володимиру Григоровичу Чосу.

Організатори нагородили медалями суддів, відзначили грамотами партнерів свята, вручили кубок і грамоту почесному гостю свята, ветерану ФК “Цукровик” Анатолію Йосиповичу Гончару. Він багато років був капітаном команди і зараз активно вболіває за клуб своєї молодості. Відзначили й найактивніших уболівальників: Ірину Чорну та Анну Троян з дітками-близнятками Дашею і Дімою.

Для естетичного задоволення публіки на стадіоні паралельно діяв вернісаж. Були представлені картини молодих і талановитих художниць Тетяни Смаричевської та Анжели Тимоненко. Хто бажав потішити шлунок – діставав гаманці й підходив до столів достатку, які розгорнули приватні підприємці Петро Гай і Микола Ганзій.

Богатирські ігри 2008

Змагання закінчилося, але продовжилося свято! О 21.00 стартував ретро-вечір на дискотеці “Санта”. Хто часто буває на танцмайданчику, запевняє, що молоді прийшло так багато, що був побитий абсолютний рекорд відвідуваності! Особливістю стало те, що не тільки звучала музика 80-х, а на екрані також демонструвалися відеокліпи тих років.

– Мені дуже приємно, що у святкових заходах був задіяний практично весь мікрорайон і усе відбулося без порушень громадського спокою, – не приховує задоволення директор міського центру культури і туризму Андрій Борисович Биба. – Я просто щасливий, що велика підготовча робота увінчалася успіхом, що люди отримали задоволення. Панувала доброзичлива атмосфера, усі вітали один одного. Настрій був такий піднесений, що багатьом здавалося, що сьогодні не вівторок, а неділя!

Фото Івана Кривенка.

0 коментарів “Богатирські ігри 2008”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *