Богатирські ігри 2007

Змагання трьох стихій

Велика спортивно-святкова програма відбулася 19 серпня на стадіоні ФК “Цукровик”.

футбол

Як і минулого року, захід присвятили улюбленому храмовому святу Спаса-Преображення. Спочатку у міні-футбол грали дитячі команди: “Цукровик”, “Перемога Цукровика”, “Дирдин-сіті” і “Цукровичок”. В такому порядку вони потім й росташувалися на умовному п’єдесталі пошани.

прапори

Та основне дійство розгорнулося після вісімнадцятої години, коли стартували Богатирські ігри. Народу прийшла сила-силенна! Територія довкола стадіону була заставлена машинами, люди тісненько сиділи на трибунах та стояли навіть на полі.

глядачі

Змагалися три команди, ніби представники трьох стихій: “Сила Цукровика” (капітан Олег Коноплін), “Центр” (Олександр Корнусь), “Дирдинські вітряки” (Юрій Копча). Поглянувши на чималі габарити учасників, люди зрозуміли, що боротьба вийде цікавою і безкомпромісною. Так і сталося.

каністри

Змагання почалися з силових естафет. Спочатку естафетною “паличкою” слугували дві 20-літрові каністри з водою!

колесо

У наступній естафеті хлопці мусили перекидати важке й незручне колесо від вантажівки. Як говориться: від простого до складного. Упоравшись з колесом, команди узялися за справжній ГАЗ-53. Необхідно було командою взятися за канат і якнайшвидше дотягнути “автомобільчик” до фінішної відмітки.
машина

машина

У наступному конкурсі треба було утримати на витягнутій руці важке цеберко з водою.

відро
Потім змагалися, хто більше разів підніме над головою штангу. Важила вона 60 кг., що на 10 кг більше, ніж мішок цукру.

штанга

Справжній фурор викликав конкурс капітанів, де на швидкісь вимагалося з’їсти торт середніх розмірів. Усі старалися, наминали за обидві щоки. Тепер невряд чи скоро потягне на солодке! А найкраще упорався капітан “Сили Цукровика” Олег Коноплін. Він ніби знав, а тому півтора дні не мав і крихти в роті.

торт

Фінальним завданням стало перетягування канату. Лише сила волі, завзятість, витривалість і загартованість хлопців та їх командний настрій вирішували цю нелегку спортивну суперечку. Зробити останній ривок командам допомагали азартні уболівальники. Весь час вони дуже активно підтримували богатирів. Також було змагання з арм-реслінгу. Тут кожен бажаючий міг спробувати свої сили.

канат

канат

табло

Коли судді підбили підсумки, то оголосили, хто переміг у чесній боротьбі.

Сила Цукровика

Перше місце зайняла команда “Сила Цукровика”!

Сила Цукровика

Ось імена переможців – найсильніших людей району: Олег Коноплін, Олександр Дульнєв, Микола Барабаш, Сергій Старик, Сергій Боюк, Іван Кривенко, представник команди Валерій Кам’янський.

пиво

На другій сходинці – “Центр”!

Центр

Олександр Корнусь, Сергій Ільїн, Мирослав Ільїн, Андрій Тищенко, Валерій Фостецький, представник Ігор Швець.

хліб-сіль

Дирдине

Третіми стали “Дирдинські вітряки”! Юрій Копча, Анатолій Куценко, Олег Назаренко, Максим Коршак, Богдан Щербак, представник В’ячеслав Онопрієнко.

булава

Переможці отримали символ своєї могутності – красиву булаву. Вирішили, що вона стане перехідним призом на наступні роки. Отже, Богатирські ігри стають традиційними!

призи

Завдяки позачерговим виборам до парламенту, спонсорами змагань стали місцеві представники Блоку Юлії Тимошенко, “Наша Україна – Народна Самооборона”, Партії регіонів, Християнсько-Демократичного Союзу. Вони активно роздавали свою агітаційну продукцію, їхні прапори були підняті на щоглах. Коли стемніло – знамена освітлювалися прожекторами аж до ранку. Відповідно, політичні спонсори нагороджували призами переможців кожного етапу.

мер

Весь час на святі був присутній міський голова Олександр Зварич. Від мерії також були вручені грамоти і призи переможцям та подарунки найбільш активним уболівальникам.

За вагомий особистий внесок у популяризацію здорового способу життя, розвиток спорту та підтримку закладів культури районний відділ культури і туризму нагородив дипломом голову районної громадської організації ФК “Цукровик” Андрія Бибу.

суддя Тесленко

Солодко-ігристими подарунками віддячили безпристрастних суддів.

солодка парочка

У паузах після кожного конкурсного завдання звучали пісні. Концерт продовжився і після силової частини. Увінчалося свято яскравим феєрверком. Навіть після цього на стадіоні ще залишалося багато молоді, компанії проводили пікніки. Свято по-справжньому вдался, принесло людям радість.

молодь

Громадська організація ФК “Цукровик” висловлює сердечну вдячність районному відділу внутрішніх справ за забезпечення правопорядку і усім добрим людям, які взяли посильну участь в організації свята.

0 коментарів “Богатирські ігри 2007”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *