Богатирські ігри 2006

19 серпня ФК “Цукровик” знову знайшов чим подивувати земляків – з нагоди улюбленого храмового свята Спаса-Преображення на стадіоні відбулися “Богатирські ігри Городищини”! Це перший в історії нашого міста силовий турнір такого високого рівня. Організатори зробили усе можливе, щоб змагання фізичної сили та міцності духу перетворилося на справжнє спортивне шоу, надовго запам’яталося міській громаді. Це вдалося! На стадіон постійно підходили глядачі, адже неможливо усидіти вдома, коли долинають закличні звуки свята. Люди йшли сім’ями, компаніями, було багато молоді. Вечір відкрили священик Богдан Жигало і заступник міського голови Анатолій Вибрик. Оригінальну ідею змагань запропонував директор міського центру культури та дозвілля Григорій Шнур, який був звукорежисером свята, спільно із заступником районного військового комісара Вадимом Тесленком розробили сценарій.

штангіст

Почесний титул найсильніших хлопців району у поті чола виборювали три команди: “Сила Цукровика”, “Хлистунівські силачі” і “Дирдинські вітряки”. Необхідно відзначити, що, як і раніше, знову на висоті була організація заходу.

силач

Для єдиноборств на полі окреслили ринг, команди урочисто виходили спеціальною алеєю. Відчувалося, що організатори шанують і учасників змагань, і глядачів.

відро1

Конкурсні змагання вимагали неаби-якої фізичної підготовки. Наприклад, потрібно було на швидкість перекидати колесо від ЗІЛа, утримати на витягнутій руці відро з водою, піднімати важкі каністри… Хто думає, що це просто – нехай спробує! А ще був армреслінг, конкурс капітанів…

відро2

Крім індивідуальних завдань, у деяких конкурсах потрібні були й командні зусилля.

канат

Наприклад, хлопці завзято перетягували канат.

атлети

Змагалися, хто перенесе товариша, хто зрушить з місця і якнайдалі відтягне вантажівку!

колесо

Сотні уболівальників не шкодували голосів і долонь, щоб підбадьорити хлопців.

Леонід Жук

А їм для перемоги, як виявилося, потрібна була не лише фізична підготовка, а також надзвичайна сила волі. З усім цим команди справилися ідеально.

переможці

У командному заліку переможцем турніру стала “Сила Цукровика”. Ось імена найсильніших людей району: Олександр Биба, Сергій Боюк, Володимир Діхтяр, Олег Коноплін, Михайло Римський, начальник команди – Василь Незамутінов. Від міської ради (голова Олександр Зварич) усі городищенські богатирі отримали прекрасні сувенірні тарелі й кубки для напою тріумфаторів вартістю 200 грн. Друге місце виборола команда Хлистунівки: Ігор Дудник, Микола Ільчук, Володимир Єрець, Віталій Костенко, Віктор Сінкевич, начальник команди – сільський голова Микола Дудник. Від районної організації Партії Регіонів (голова Ігор Швець) отримали художні графини у козацькому стилі за 150 грн. Третє місце посіли парубки із Дирдиного: Юрій Копча, Віктор Погрібний, Микола Ткач, Ігор Юрик, начальник команди – депутат райради В’ячеслав Онопрієнко. Керівник дискотеки “Санта” Олег Трохименко вручив команді 50 грн. Усі команди отримали хліб-сіль та пиво від приватних підприємців Юрія Лисака та В’ячеслава Нечипоренка. Проте, незалежно від показників турнірної таблиці, титулу богатиря Городищини заслужили усі без винятку учасники змагань. Вони показали себе з кращого боку, продемонстрували справжні богатирські, козацькі, лицарські, чоловічі якості. Необхідно відзначити особливу роль начальників команд, які запалили хлопців цікавою ідеєю і спортивним вогником.

судді

Вимогливими і водночас справедливими суддями були: Валерій Тесленко, В’ячеслав Олексійчук, Сергій Скалига, Світлана Забожко. Судді та охорона мали спеціальні бейджики, які засвідчували їхні повноваження. Невтомним коментатором усього дійства виступив директор Дирдинського центру культури і дозвілля Олександр Марченко. З радіомікрофоном у руках він устигав скрізь: представляв учасників, підбадьорював богатирів, закликав публіку ще азартніше підтримувати улюблені команди. Він брав коментарі в атлетів, які тільки закінчили змагання. Хлопці були страшенно захекані, стомлені, але задоволені, що пересилили себе, показали достойний результат. Такі живі емоції внесли свій неповторний колорит. В перерві між силовими конкурсами присутніх розважали українськими піснями голосисті співачки Наталія Науменко, Алла Педченко і Ольга Скорик. Відповідальність за розважальну програму лягла на тендітні плечі Оксани Грабаровської. Партія Християнсько-Демократичний Союз варила козацьку кашу, приватний підприємець Олександр Терновий пропонував смачні шашлики, магазин “Міні-маркет” організував виїзну торгівлю освіжаючими напоями.

призери

Щоб належно провести свято довелося здійснити велику підготовчу роботу. Вагому підтримку надало КП “Комунальник” (директор Валерій Трохименко), депутат міської ради Олександр Орел, активно допомагали представники міського центру культури і туризму.

Веселі усмішки, дотепи, піднесений настрій не обійшли нікого, хто завітав на свято. Одинадцять відомих та шанованих жителів Городища отримали квитки членів ФК “Цукровик”. Після богатирських змагань на стадіоні відбулася молодіжна дискотека. Сучасними музичними ритмами публіку заводив ді-джей із Санкт-Петербурга. За традицією, завершилося дійство феєрверком від партії ХДС (голова районної організації Юрій Пахар). Свято вкотре довело, що у Городищі живуть, навчаються і працюють прекрасні, сильні люди, тут є своя поезія й пісня, тут батьківщина справжніх українських богатирів. Тому богатирські ігри стануть традиційними.

– Різноманітні спортивні та розважальні заходи будемо влаштовувати й надалі, адже вони подобаються людям, – говорить президент ФК “Цукровик” Павло Козюра. – Хто має цікаві, оригінальні ідеї та пропозиції – нехай не соромиться, звертається до нас. Також з вдячністю приймемо пропозиції від спонсорів. Усі без винятку підприємницькі структури та політичні партії мають прекрасну нагоду прорекламувати себе, відзначивши призами активних спортсменів або уболівальників. На стадіоні буде представлена символіка меценатів, на щоглу піднімемо їхні знамена (поряд з державним прапором України!). Тільки проявіть активність, доведіть, що вас насправді хвилює культурно-спортивне життя міста.

0 коментарів “Богатирські ігри 2006”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *