Гру 11

1472825_10201213521326155_647447747_n

Незалежне Громадське телебачення

ДИВИСЬ! АБСОЛЮТНО ВСІ ТРАНСЛЯЦІЇ З ЄВРОМАЙДАНУ! ОБ”ДНАНО ВСІ ТРАНСЯЦІЇ ОНЛАЙН! БУДЬ ЛАСКА ПОШИРТЕ СЕРЕД ДРУЗІВ!

24 коментарі до “Пряма телетрансляція з Євромайдану”

"Беркут" бунтует: 220 бойцов отказались разгонять Евромайдан

2:30 pm / 11 Гру 2013

Бойцы кировоградского “Беркута” вчера отказались грузиться в автобусы для отправки в Киев из-за того, что им пришлось бы участвовать в разгоне протестующих.

Об этом со ссылкой на собственные источники сообщает кировоградское издание “Родной Кировоград”.

По словам одного из командиров, решением было принято коллективно.

“Несмотря на угрозы и возможные санкции против нас, весь личный состав – 220 бойцов, отказались грузиться в автобусы. Шесть автобусов в ночи не выехали на Киев”, – рассказал один из командиров “Беркута”.

Командиров подразделений, по неофициальной информации, отстранили от исполнения обязанностей.

Oleg

5:31 pm / 11 Гру 2013

Можна з упевненістю зазначити, що спроба державного заколоту, фінансованого при прямому втручанні і підтримці ,,прогресивного Заходу”, потерпіла поразку…Б-же мій, які нікчемні, жалюгідні ваші різношерстні ,,лідери опозиції”!. Та вони день і ніч повинні радіти, що їм не випала ,,можливість” нести відповідальність за реальну економіку, не маючи ніяких планів по виведенню вашої країни з кризи.Пертворили столицю своєї країни у смітник; вирубують дерева у парках-це все, на що здатні ,,еуропейці”?. Перетворити країну в обломки, які охоче підберуть і Росія, і Румунія, і Польша-це мета тих, які і витрачені на них долари не можуть толком відробити…

Нынешние события на Украине являются необратимыми

6:39 pm / 11 Гру 2013

“Чтобы ни случилось, события на Украине исторически необратимы и ведут к геополитической трансформации. Скорее раньше, нежели позже, Украина по-настоящему станет частью демократической Европы; скорее позже, нежели раньше, Россия последует за ней, если только не изолирует себя и не превратится в полузастойный империалистический реликт”, – пишет американский политолог, бывший советник президента США по национальной безопасности Збигнев Бжезинский в статье для The Financial Times.

Фракція Партії регіонів у Львівській міськраді припинила існування

8:31 am / 12 Гру 2013

Фракція Партії регіонів у Львівській міськраді припинила існування

Пентагон - владі України: розганяти демонстрантів небезпечно

9:36 am / 12 Гру 2013

Міністр оборони США Чак Хейгел застеріг українську владу від застосування військової сили щодо демонстрантів у країні “у будь-якій формі”.

У телефонній бесіді зі своїм українським колегою Павлом Лебедєвим шеф Пентагона “наголосив потенційну небезпеку втручання військових у розгін демонстрантів”, повідомив представник американського військового відомства.

Він зазначив, що зі свого боку Лебедєв обіцяв негайно довести думку Пентагона до президента України Віктора Януковича, передає “Інтерфакс-Україна”.

Як відомо, раніше представник Держдепартаменту США Джейн Сакі заявила, що США розглядає питання застосування санкцій проти керівництва України в числі інших важелів впливу.

cukrovyk

4:32 pm / 12 Гру 2013

Європейський парламент висловив солідарність з учасниками акцій громадянської непокори в Україні.

Про це сказано в спеціальній резолюції “Наслідки вільнюського саміту та майбутнє “Східного партнерства”, зокрема що стосується України”, затвердженій на сесії Європарламенту у Страсбурзі.

Депутати Європарламенту також закликали український уряд поважати засадничі людські права на свободу зібрань і засудили застосування проти мирних демонстрантів “брутальної сили”.

Депутати також закликали українську владу негайно звільнити заарештованих учасників акції.

Текст резолюції підтримали шість із семи угрупувань Європарламенту, повідомив зі Страсбурга кореспондент ВВС.

Українська Правда

6:54 pm / 12 Гру 2013

Надходять повідомлення про можливу підготовку владою провокацій з метою створити масові безладдя у Києві.

Про це у своєму Facebook написав Донецький активіст і відомий блогер Денис Казанський.

“Сьогодні я мав бесіду з людиною із системи. А той у свою чергу спілкувався із мною на прохання з Києва. На вихідні там готується масштабне побоїще”, – написав він.

“Влада звозить у столицю дуже велику кількість народу – кілька десятків тисяч людей зі Східної України на проплачений мітинг на підтримку Януковича, який буде атакований провокаторами-тітушками з молотками й у масках, обмотаними символікою ЄС і опозиційних партій”, – попередив він.

Один смельчак из 100 тысяч жителей города не испугался и нашел мужество стоять с пикетом

8:14 am / 13 Гру 2013

В 100-тысячном городке Смеле на протест решился выйти лишь один человек. Он стоит на морозе. Его несколько раз пытались избить. Остальные жители предлагают ему свою помощь, но выйти на протест не решаются. Активист говорит, что тяжело на Донбассе, “а тут, тут-то что..
http://ananiev.info/news/odin_smelchak_iz_100_tysjach_zhitelej_goroda_ne_ispugalsja_i_nashel_muzhestvo_stojat_s_piketom_tretij_den_na_moroze_fotofakt/2013-12-12-4272

cukrovyk

2:47 pm / 13 Гру 2013

Віктор Томіленко поставив статус в Однокласниках: Всі Українці на Майдан! Пора звалити донецьке кримінальне групування! Якщо Вам не байдужа доля Ваших дітей та онуків, просніться, вставайте!

США ПОСТАВИЛИ УЛЬТИМАТУМ АХМЕТОВУ И КЛЮЕВУ: ТРЕБУЮТ ПОДНЯТЬ БУНТ ПРОТИВ ЯНУКОВИЧА Источник: http://censor.net.ua/r263378

6:16 pm / 13 Гру 2013

Исчерпав все возможности общения с Януковичем, США и Евросоюз решили предпринять последние усилия перед введением санкций против украинских олигархов – они обратились с требованием к лидерам Партии регионов пойти против воли Януковича и организовать по сути партийный бунт.

Источник Цензор.Нет, близкий к дипломатическим кругам, сообщил нам детали состоявшихся в Киеве переговоров
заместителя госсекретаря США Виктории Нуланд с Ринатом Ахметовым*.

Нуланд сообщила, что в случае зачистки Евромайдана, США и лидеры ЕС согласовали единую позицию – немедленное введение санкций против ведущих политиков и олигархов из окружения президента Януковича. Причем список будет постоянно дополняться таким образом, чтобы перекрыть все контакты с ЕС и США не только для тех деятелей власти, кто принимал участие в силовом разгоне, но и для тех, кто не принял участие в защите мирного сценария. Это очень важное дополнение, которое не позволит уклониться от ответственности никому в руководстве Партии регионов и среди ее спонсоров. Ахметов на встрече говорил, что в понедельник он пытался удержать президента Януковича от применения силы против Евромайдана, но Янукович отказался его принять. Нуланд потребовала организовать круглый стол с оппозицией и гражданским обществом от руководства ПР напрямую – даже вопреки позиции Януковича. Силового варианта быть не должно.
Нуланд не только завила о санкциях – она конкретизировала эту угрозу, назвав список лиц, которые вместе с семьями попадут под санкции в первую очередь.

Это:

1. Ринат Ахметов.
2. Вадим Новинский.
3. Андрей и Сергей Клюевы.

Почему именно они? Потому что Ахметов контролирует 55 депутатов фракции ПР, а Клюев имеет мандат от “молодой команды” на управление остальной частью фракции.
США ожидают, что фракция ПР поддержит все четыре требования оппозиции, после которых может быть начат мирный переговорный процесс:

1. Объявление досрочных президентских выборов.
2. Объявление досрочных парламентских выборов.
3. Освобождение Тимошенко и полное восстановление ее гражданских прав.
4. Возбуждение уголовных дел против всех сотрудников МВД и “Беркута”, принявших участие в разгоне мирных демонстраций.

Нуланд категорично заявила, что невыполнение этих условий поставит под большой вопрос всякую операционную деятельность компаний ДТЭК и “Метинвест” Ахметова за рубежом. Нуланд четко обозначила: эти компании разместили активы в Европе, в Европе и США у них основные рынки сбыта, все руководители этих компаний имеют недвижимость за рубежом, а семья Ахметова – налоговые резиденты Великобритании. ДТЭК и Метинвест имеют крупные обязательства перед международными инвесторами в виде валютных облигаций.

Таким образом, США впервые не просто объявили ультиматум олигархам в окружении Януковича, но и детально конкретизировали в какой форме и на каком уровне эти санкции будут применены.

Встреча Нуланд именно с Ахметовым показала важный принципиальный момент: США не считают более Виктора Януковича надежным партнером в мирном урегулировании. После того, как Янукович обманул вице-президента США Джо Байдена, пообещав последнему не проводить разгон Евромайдана, и тем не менее, все равно применил силу, президент Украины уже не считается в Вашингтоне фигурой, на слова которой может опираться переговорный процесс. США демонстративно не считают участниками переговоров представителей “молодой команды”. Нуланд понимает, что непосредственно приказы на разгон демонстраций давал министр МВД Виталий Захарченко, которого “молодая команда” “сдавать” не намерена.

Нуланд, не указывая имен, дала понять Ахметову, что процедуры проверки состояния счетов ведущих олигархов и аффиллированных с ними структур могут подвергнуться немедленным проверкам финансовых омбудсменов. Таким образом, все счета Семьи, которые так бережно раскассировали по зарубежным банкам структуры Сергея Курченко, также попадут под первый удар.

Исчерпав все возможности общения с Януковичем, США и Евросоюз решили предпринять последние усилия перед введением санкций против украинских олигархов – они обратились с требованием к лидерам Партии регионов пойти против воли Януковича и организовать по сути партийный бунт. Источник: http://censor.net.ua/r263378

У Черкаській області депутати виходять в Партії Регіонів

6:36 pm / 13 Гру 2013

Черкащина стала другим регіоном, де депутати-регіонали місцевих рад пишуть заяви про вихід із партії. Про це повідомляє на своїй сторінці Оксана Лущевська.

Дівчина зазначає: “В моєму маленькому містечку Тальному (Черкаська область) сьогодні встановили прапор Європейського Союзу. Люди активно виходять із Партії регіонів. Люди стоять на маленькому Майдані. Написали звернення до мера міста: “Біленко, ти з народом?”. Їздять на Майдан до столиці. Чергуються. Служителі церкви з усіма розмовляють про те, ЧОМУ це робити. Люди слухають. Аналізують. Ще більше активізуються”.

Нагадаємо, депутати від ПР у Львові так само написали заяви про вихід з партії. Через це ПР припинила своє існування у міськраді.

Тарас

7:10 pm / 13 Гру 2013

Віктор Томіленко поставив статус в Однокласниках: Всі Українці на Майдан! Пора звалити донецьке кримінальне групування! Якщо Вам не байдужа доля Ваших дітей та онуків, просніться, вставайте!
ЦЕ ПОКИ ШРАМКО НЕ БАЧИТЬ)А ТО ПОЛУЧИТЬ ВІТЯ ВІД ЯКИМОВИЧА ПІЗДЮЛЄЙ,БУДЕ ЙОМУ І МАЙДАН І ВНУКИ)

Корсунь

8:13 am / 14 Гру 2013

Украина , Черкасская обл. г. Корсунь-Шевченковский – Сегодня , состоялся очередной, городской Евромайдан. Участниками была принята резолюция ! Все участники поставили свои подписи. Эта резолюция, была направлена на сессию горсовета. Которая проходила одновременно с митингом. На митинг пришло около 100 человек. Основной причиной, столь незначительного количества, была запоздалое разрешение. На проведение митинга. А также отказ местного радио, сделать объявление…

Украинские фермеры выступили за евроинтеграцию

9:41 am / 14 Гру 2013

Союз сельскохозяйственных обслуживающих кооперативов Украины, Ассоциация фермеров и частных землевладельцев, а также Партия возрождения села заявили, что евроинтеграция пойдет на пользу аграрному сектору страны.

Как отмечается в заявлении сельхозтоваропроизводителей в адрес президента Виктора Януковича, по уровню развития села Украина отстает от европейских стран: “Преодолеть этот разрыв можно, двигаясь к европейским нормам и принципам поддержки развития аграрного производства и сельской местности, как это давно сделали наши соседи Польша, Румыния, Словения и другие”.

В документе также отмечается, что наибольший вред украинскому селу и крестьянам наносят “грабительские закупочные цены” на зерно, подсолнечник, мясо, молоко и другую аграрную продукцию, передает “Сегодня”. “Это результат аграрной политики власти, коррупции, монополизации, рейдерства и намерений беззаконной передачи властями 3 млн га земли Китаю”, — считают фермеры.

Напомним, 10 декабря президент Украины Виктор Янукович заявил, что соглашение об ассоциации с ЕС в нынешнем виде угрожает агросектору страны.

Булатецкий направил в поддержку Евромайдана два трактора

10:02 am / 14 Гру 2013

Черкасский оппозиционер, депутат горсовета от “Батькивщины” Николай Булатецкий отправил на укрепление киевских баррикад 2 трактора и призвал фермеров сделать то же. Источник: http://censor.net.ua/n263467

Чигирин

10:05 am / 14 Гру 2013

Чигиринська РДА дає можливість заробити на мітингах по 500 гривень

Сьогодні, 13 грудня 2013 року, в редакцію «Ремарки» зателефонувало декілька працівників бюджетних організацій міста.

На умовах анонімності люди повідомляли, що сьогодні кожному з них телефонували з Чигиринської райдержадміністрації.

Їм було запропоновано «відпрацювати» два дні (14-15 грудня) на пропрезидентських мітингах у місті Києві. Оцінили такі «послуги» чигиринські чиновники у 500 гривень.

Збір «політичних заробітчан» призначено на завтра біля приміщення Чигиринської РДА з 3:00 до 3:30.
Создание качественных сайтов любой степени сложности RODC: Сайт создать | Создание сайтов | Сделать сайт | Продвижение сайтов | Раскрутка сайта | Дизайн сайтов

Читати більше на http://www.remarka.net.ua

Беркут

12:23 pm / 14 Гру 2013

Такого скотского отношения к личному составу не было никогда: бойцам приходится мочиться просто в штаны на морозе

http://voronz.in.ua/recomend/13-12-13-14572

Сергій

3:46 pm / 14 Гру 2013

всратись на морозі-святий обов”язок бійця,перші хвилини навіть тепло.

Кухня Майдану

7:02 pm / 14 Гру 2013

Війна війною, а обід за розкладом! Цього золотого правила чітко дотримуються на Майдані. Хоч нагодувати десятки тисяч людей непросто, але справляються. Адже коли громадяни України самоорганізовуються – все вдається якнайкраще! Читайте і дивіться фоторепортаж про кухню Майдану:
http://procherk.info/news/7-cherkassy/19397-kuhnja-evromajdanu-gori-zapasiv-krasa-po-ukrayinski-ta-narodni-pisni#.Uqx1vNRH7VY.twitter

Музика для підтримки духу Євромайдану

7:09 pm / 16 Гру 2013

Пропонуємо Вам плейлист для підтримки духу!
Ми підібрали пісні українських виконавців, які асоціюються з подіями, що відбуваються цими днями в Україні.
Це як відомі, так і цілком нові пісні.
Залишайте свої пропозиції – плейлист будемо збільшувати.
http://radio24.ua/news/showSingleNews.do?objectId=9547

Василь Симоненко

9:11 am / 17 Гру 2013

Де зараз ви, кати мого народу,
де сила ваша, велич ваша де?
На тихі зорі і на ясні води
Вже злоба ваша чорна не впаде.

Народ росте, і множиться, і діє
Без ваших нагаїв і палаша.
Під сонцем вічності древніє й молодіє
Його жорстока й лагідна душа.

Народ мій є, народ мій завжди буде,
Ніщо не перекреслить мій народ!
Пощезнуть всі перевертні й приблуди,
і орди завойовників-заброд

Ви, байстрюки катів осатанілих,
не забувайте, виродки, ніде:
– Народ мій є! В його гарячих жилах
Козацька кров пульсує і гуде!

РАДА ЗВІЛЬНИЛА ЄВРОМАЙДАНІВЦІВ ВІД КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

6:19 pm / 19 Гру 2013

Верховна Рада проголосувала за звільнення від кримінального переслідування учасників масових акцій.

За законопроект опозиції проголосували 339 депутатів.

Як повідомив депутат від Батькіщини Павло Петренко перед голосуванням, проект звільняє від відповідальності осіб, які були учасниками акції протесту з 21 листопада до дня набрання чинності закону.

Це означає, що законопроект не стосується силовиків, які побили мітингувальників, оскільки опозиція змогла наполягти на тому, щоб замінити формулювання “осіб, пов’язаних з участю в акціях протесту” на формулювання “учасників акції”.

Крім того, законопроектом визначається, що всі кримінальні провадження щодо учасників акцій, відкриті з 21 листопада, підлягають закриттю, а особи підлягають звільненню і вважаються такими, шо не мають судимості.

“Цей закон – це вимога мільйонів українців. Прошу підтримати його в сесійній залі”, – зазначив Петренко.

Українська правда

Oleg

11:35 am / 20 Гру 2013

Як і очікувалось, ,,страсти” по майдану поступово сходять на ,,ні”(адже навіть у західних емісарів-від відкритих гомосексуалістів типу міністра з ФРН Велле та ,,політиків” вчорашнього дня, відкрито вертівшись по майдану з закликами валити владу, закінчуються гроші..).Ваш президент здійснив блискучий крок, підписавши цілком нормальний, взаємовигідний договір по газу з Росією-єдиним справжнім РІВНОПРАВНИМ партнером(трохи дорожче, чим для Білорусії;не 250$, а 265$-але в рамках світової ціни).Старт по наступним президентським виборам задано.Одна справа-виконуючи вказівки заходу, привести дві тисячі своїх прихильників(Тягнибок) до міністерства оборони України, ,,попереджувати” владу не ,,застосовувати силу для розгону майдану”(!?..) в той час коли весь особистий склад небоєздатної армії становить90 000 по ВСІЙ країні(!)(і кому тільки можна серйозно збувати ті легенди..?). Так дивись, українці ,,раптом” прозріють і згадають, що у них з Росією єдина історія, спільна релігія, що реальна допомога і порятунок від агресивного Заходу завжди приходили зі Сходу.Зрозуміло, що Росії потрібно зменшити свої імперські амбіції, щоб на рівних, партнерських засадах зробити привабливішим майбутній союз з Україною, Білорусією та Казахстаном-про це 25 тому назад попереджував письменник Солженіцин у своїй праці ,,Как нам обустроить Россию”.

Гость

4:32 pm / 16 Чер 2014

Сайт по п*зде пошел вместе с администратором?

Коментувати

Категорії

Архіви