Гру 09

Марафон ЄС

Не тільки голівудська зірка Джордж Клуні звернувся до українців з підтримкою прагнення євроінтеграції. Свою громадянську позицію висловив і патріот Городищини і України, талановитий співак і композитор Олександр Марченко. “Я вважаю, що Європа – наше майбутнє”, – зазначив популярний ді-джей Марафон.

9 коментарів до “DJ Марафон за Європейські цінності!”

---

8:09 pm / 9 Гру 2013

Йоханий бабай)))

Павлік

9:17 pm / 9 Гру 2013

Дибіли,зрівняли хуй з пальцем…

cukrovyk

4:55 pm / 10 Гру 2013

Почти половина граждан Украины поддерживают Евромайдан, который проходит в центре Киева. Об этом свидетельствуют результаты опроса компании Research & Branding Group.

Согласно данным исследования, 49% украинцев поддерживают киевский Евромайдан, в то же время практически столько же респондентов (45%) придерживаются противоположного мнения.

Самой большой поддержкой Евромайдан пользуется на Западе (84%) и в Центре (66%) Украины. Также Евромайдану симпатизирует треть жителей Юга Украины (33%) и 13% жителей Восточного региона, пишет «Интерфакс-Украина».

На Востоке (81%) и Юге (60%) Украины к Евромайдану относятся отрийцательно, также не поддерживают митингующих 27% жителей центральных и 11% жителей западных областей.

Исследование проводилось в период 4-9 декабря 2013 года. Сбор информации проводился методом личного интервью в 24-х областях Украины, АР Крым, городах Киев и Севастополь. Респонденты отбирались по квотной выборке, репрезентирующей взрослое население страны по месту проживания (область), полу и возрасту. Объем выборочной совокупности составил 2079 человек. Ожидаемая средняя ошибка выборки составляет 2,2%.

«Міс Україна 2013» Ганна Заячківська на Євромайдані робить чай для мітингувальників

5:16 pm / 10 Гру 2013

«Міс Україна 2013» Ганна Заячківська на Євромайдані робить чай для мітингувальників.
Про це на своїй сторінці у Facebook написав активіст Євромайдану, який разом з друзями та родичами треті вихідні поспіль здійснює поїздки зі Львова до Києва.
«Міс Україна робить чай. Надзвичайно смачний», – написав він і опублікував фотографію Анни Заячківської.
Нагадаємо, 30 березня на закритій вечірці визначили «Міс Україна 2013», нею стала Ганна Заячківська. Дівчина – представниця Івано-Франківська.
Окрім цього, Заячківська представляла Україну на конкурсі «Міс світу 2013» у вересні. Церемонія відбувалася на Балі.

Як КОНКРЕТНО допомогти Майдану

8:08 pm / 10 Гру 2013

Як КОНКРЕТНО допомогти Майдану, де б ти не був. | http://www.maidanhelp.org

У Тернополі загальна мобілізація!

11:06 am / 11 Гру 2013

У Тернополі загальна мобілізація – люди масово їдуть на київський Майдан!
З 7.45 години у церквах Тернополя дзвони дзвонять, з 8 години ввімкнули сирени тривоги.

Тернопіль знову починає загальноміський страйк. У місті працюватимуть тільки дитячі садочки, школи, лікарні та ЖКХ. Про це розповідає “Погляду” помічник міського голови Максим Черкашин.

Керівники підрозділів міської ради беруть відпускати за власний рахунок та їдуть у Київ на Майдан. Також чиновники вирішили половину своєї зарплати віддати на потреби Майдану.

У Тернополі оголошено максимальну мобілізацію на Київ, організований виїзд о 9 ранку від ЗОШ №3, їхатиме багато працівників міської ради та усі небайдужі тернополяни.

Також мобілізацію оголосила і молодь Тернополя.

Заступник Державного секретаря США на Майдані і роздає мітингувальникам їжу

12:10 pm / 11 Гру 2013

Заступник Державного секретаря США Вікторія Нуланд приїхала на Майдан Незалежності.

Вона стала волонтером і роздає громадянам їжу.

Нуланд почала спілкування з учасниками протесту.

З великого пакета вона пригощала людей печивом, булочками і хлібом, передає Інтерфакс-Україна.

Її супроводжує посол США в Україні Джефрі Пайєт .

Учасники акції вітали Нуланд радісними криками, деякі скандують “God bless you ” .

Дипломат також на Майдані підійшла до місця, де стоять представникии Внутрішніх військ, і запропонувала їм печиво. Правоохоронці частування взяли мовчки іподякували Нуланд посмішками.

10 бійців Оболонського Беркуту відмовилися виконувати накази керівництва

12:32 pm / 11 Гру 2013

10 бійців Оболонського Беркуту відмовилися виконувати накази керівництва

Goga1982

9:15 am / 27 Тра 2014

Знову стався інцедент за участю славнозвісного Яремчука, в матчі Темп” Вербівка – “Садівник” Мліїв – 0:3 було видалено Панчишина, але за участю нечесного, продажного і наглого яремчука, карточку було записано на іншу людину…. От такі принципи у нашої федерації футболу, є привілейовані а є….

Коментувати

Категорії

Архіви