Гру 04

7SHLh2eaZxU

Футбольний клуб “Цукровик” вітає свого почесного президента Андрія Бибу з ювілейним Днем народження! Друже, ми знаємо що ти зробив для заводського мікрорайону і загалом для Городища! Яскравими культурними подіями стали організовані тобою конкурси краси, новорічні ялинки, святкування Івана-Купала та Богатирські ігри… За все дякуємо і міцно тиснемо руку! Але все це було лише розминкою перед грою. Попереду нас чекають справді великі справи! Тому бажаємо козацького здоров’я тобі і твоїй прекрасній молодій сім’ї! Бажаємо нових грандіозних творчих задумів, а твої друзі, твоя команда однодумців завжди з тобою!

2 коментарі до “Андрію Бибі – 50!”

Андрей Быба

7:04 pm / 4 Гру 2013

Друзья! Сердечно благодарен за добрые слова и пожелания! Всё что мы совершили – мы сделали вместе! Каждая культурная акция – это труд десятков людей. Спасибо! Братва, я всегда с вами!

Володимир Чос

7:24 pm / 4 Гру 2013

ДРУЖЕ АНДРІЮ, ВІД УСІЄЇ ДУШІ ВІТАЮ ТЕБЕ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!!!!! БАЖАЮ ВСЬОГО НАЙКРАЩОГО ТОБІ, ХРИСТИНЦІ, ДАНИЛКОВІ, ТВОЄМУ СТАРШЕНЬКОМУ АРТЕМОВІ І ВСІМ ДОРОГИМ ТОБІ ЛЮДЯМ!!!!!!!!!!!!! ЗАВЖДИ РОЗРАХОВУЙТЕ НА МОЮ ПІДТРИМКУ! НАШІ ГОЛОВНІ ПЕРЕМОГИ ЩЕ ПОПЕРЕДУ!!!!!

Коментувати

Категорії

Архіви