Чер 11

Микола Кисіль11 червня кращий голкіпер всіх часів і народів Микола Кисіль відзначає своє 70-ліття! Він легенда і гордість місцевого футболу. Багато років захищав ворота рідної команди «Цукровик». Є багаторазовим чемпіоном та призером першості району та володарем кубка Городищини. Вислів, що хороший воротар – це половина колективу, саме про нього. Девіз його життя: “Нам потрібна перемога! Одна на всіх! Ми за ціною не постоїм!” Ця людина – достойний приклад для молоді. Це справжній патріот Городищини!

Микола Павлович народився на Донбасі. Всією душею любить цей край. Як і герой відомої пісні, він молодим хлопцем вийшов у безкрайній Донецький степ, який вивів його в люди, у спортивний світ. Рідною серцю стала йому Городищина, де тривалий час працював, та Корсунщина, де живе зараз. Скрізь його знають і поважають, шанують за щиру вдачу, компанійський характер, прекрасне почуття гумору. Це справжній друг, справжній боєць!

Микола КисільНаш край багатий своїми спортивними традиціями, гордиться людьми, які здобували і примножували спортивну славу рідного краю. Серед таких яскравих особистостей – Микола Павлович Кисіль. Це великий ентузіасту спорту, ветерану місцевого футболу. Футбольний клуб “Цукровик” та вся спортивна громадськість Городища сердечно вітає шановного ветерана спорту! Бажаємо міцного здоров’я, довгих років життя, достатку і радості спілкування з близькими! Микола Кисіль – яскрава зірка місцевого футболу!

Микола Павлович, тримайтеся! Ми відіграли тільки перший тайм! Наші головні перемоги ще попереду! Адже матч відбудеться за будь-якої погоди!

Коментувати

Категорії

Архіви