Запрошує поетичний фестиваль в Умані

Софія Кримовська

Умань – давнє славетне місто. Його історія, окроплена кров’ю, оточена легендами. Сьогодні 87-тисячну Умань звуть єврейською. Проте Умань – українське місто. Попри те, що житло у районі паломництва скуповують іноземні громадяни, попри те, що новий «Закон про мови» може рано чи пізно поставити іврит на рівні з українською. Умань є, була і буде українським містом. Віки польського та російського панування не змінили цього. Умань говорить українською! Прийди і почуй українське! Почуй українську поезію з перших вуст авторів з усієї України та з-за кордону!Цьогоріч фестиваль проходитиме протягом трьох днів, 6-7 липня. Учасників та гостей чекають три сцени, книжкова виставка-ярмарок, конкурси, екскурсії та інші цікавинки. Чекаємо іменитих та навіть одіозних осіб української літератури.

План заходів «УманьЛітФесту – 2012»

6 липня

15:00 – відкриття фестивалю (адміністративний корпус дендрологічного парку «Софіївка», вул. Київська, 12-а (вхід від Автовокзалу)

15:15 – виступи учасників фестивалю, авторів та творчих колективів міста Умані та району

19:00 – містична екскурсія історичним центром Умані (легенди старого міста, невідома Умань)

22:00 – пошуки квіту папороті та інші не менш містичні події

7 липня

9:00 – екскурсія містом та музеями

12:00 – виступи учасників фестивалю з різних міст та з-за кордону, аукціон (павільйон «Флора», дендропарк «Софіївка»)

12:00 – відкриття виставки-продажу книг, дисків, альбомів учасників фестивалю (торгові ряди, дендропарк «Софіївка»)

17:00 – закриття офіційної частини фестивалю

18:00 – продовження фестивалю на березі ставка, слем, купальсько-поетичні ігрища, фуршет (село Пугачівка, Уманський район)

8 липня

10:00 – екскурсія дендрологічним парком «Софіївка»

Взяти участь у фестивалі може кожен автор, який пише українською мовою. Рівень майстерності тут не має значення, хоча бажаний. Зареєструватись для участі у фестивалі можна до 1 липня за адресою: krimovska@gmail.com

Реєстраційний внесок: 100 грн.

Учасникам при собі бажано мати влані книги, диски, альбоми для виставки-продажу, зручний одяг та взуття для тривалих екскурсій та свята на природі, купальний костюм, засоби від комарів, комах тощо, гарний настрій, валізи позитиву і власні твори для декламування.

0 коментарів “Запрошує поетичний фестиваль в Умані”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *