Капіталіст. Професія+робоче місце

КолтуцькийДо уваги ділових людей й усіх, хто мріє створити власний бізнес! Днями побачила світ книга городищанина Віктора Колтуцького “Капіталіст. Професія+робоче місце”. Це збірник практичних рекомендацій, як стати багатим і успішним. Книга справді унікальна, адже автор відверто ділиться з земляками секретами приватного підприємництва. Книга легко читається. Користь від неї – незаперечна! Тож придбайте примірник, зробіть перший крок до побудови власної бізнес-імперії! Книгу можна придбати на центральному районному ринку, де пан Віктор щодня продає картки поповнення мобільних телефонів. Хто вже прочитав – поділіться враженнями.

8 коментарів “Капіталіст. Професія+робоче місце”

8 коментарів

  1. Рекомендую прочитати книгу, що побачила світ у 2011р. Стеф Вертхаймер,,Людина поруч зі станком”(автобіографія німецького єврея, простого токаря, що створив на протязі десятиріч, починаючи з 50-х років 20ст. імперію верстатобудування в Ізраїлі, продаючи тільки патентів у Китай на суму в 5мільярдів доларів за минулі роки).

  2. Рекомендую почитати Слабошпицького “Українець, що відмовився бути бідним”. Ментально до нас близьке. Є в районній бібіліотеці. А де взяти того Стеф Вертхаймер?

  3. є думка, що інститут приватної власності, який був рушієм багато століть, стає дедалі більшою загрозою длю виживання людства. Неймовірні ресурси витрачаються на конкуренцію в економічній, політичній і всіх інших сферах. А ресурсів стає дедалі менше. Крах цивілізації – питання кількох десятків-сотень років. Якщо, звичайно, ми не відмовимось від хижацько-споживацького світогляду.

  4. Ви, Ігоре, складаючи враження тверезомислячого і освіченого українця, досить правильно і чітко означили тенденції сучасного стану більшості так званих ,,розвинутих” країн. Досить нелегко протистояти простим найомним працівникам з монополіями, які іноді просто ,,зариваються” в погоні за зверхдоходами, але можливо. От зовсім недавно десятки тисяч громадян через facebook у нас в Ізраїлі організували бойкот молочної продукції 3 основних концернів; і ціни дійсно серйозно упали-в середньому на 20%. Тиск клієнтів привів до відміни зобов”язань і штрафу за достроковий розрив договорів на ринку телекомунікації, мобільного зв”язку; є і ряд інших прикладів. Особливо виділив би зміни в діяльності банків(які і так виглядають найкраще в порівнянні з їх західними ,,колегами”). Та й свій фонд підвищення кваліфікації,як і пенсійний, я, наприклад,відтепер можу міняти хоч кожний день:достатньо зателефонувати.І це серйозно дисциплінує управління фінансів клієнтів.Зрозуміло, що не варто недооцінювати роль ізраїльських профспілок, яким тільки ,,подай привід” для страйку…

  5. А у нас на Чукотці кажуть чим оленя не годуй а какати рибою він не стане.

  6. книгиги не читав, але мріяти створювати свій бізнес сьогодні це все одно, що мріяти годувати Януковича з всією його бандюковською ордою. Я б запропонував тактику випаленої землі. Всім підприємцям звермути бізмес і стати на облік в Центр зайнятості. Гроші режиму не надходять, на біржі мільйони безробітних. Дефолт, політична криза, досвід боротьби з хунтою. Шанс вирватись з-під диктатури бандюків.

  7. ТО значить є таки можливості!!! Просто в нас такі правила. Вони не такі страшні, але з ними можна працювати.
    У нас дрібний бізнес платить максимум 500 грн в міс. І більшість з них йдуть в Пенсійний фонд. Тобто на тих же самих людей. Якщо Ви знаєте якусь Європейську країну де можна за 50 Євро податків в місяць працювати легально! А якщо всі підуть на біржу – це приведе до зменшення дпомоги по безробіттю. Грошей більше ніж роздають ніхто не дасть. В 2000 році допомога була 16грн.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *