Січ 07

Вже два з половиною роки діє Закон України ”Про заборону грального бізнесу в Україні”, проте жага легкої наживи досі не дає спокою деяким комерсантам, що намагаються збагатитися за рахунок інших. Вікна закриті від стороннього ока світлонепроникним папером, в темряві, серед клубів тютюнового диму світяться гральні автомати на яких грають 5 відвідувачів, – таку картину застали податківці коли ввійшли до приміщення підпільного грального закладу розташованого майже у самому центрі міста Городище.
Працівники закладу були дуже здивовані несподіваним гостям, адже потрапити до приміщення грального клубу стороннім особам було практично неможливо. Сам заклад обладнаний системою відеоспостереження, тому ввійти всередину могли лише постійні та перевірені, ”свої” клієнти.
Оглянувши приміщення, в якому колись був магазин, податкові міліціонери виявили аж 18 гральних автоматів на яких як в старі добрі часи, проводяться азартні ігри на ”живі” гроші. Під виглядом розважальних автоматів використовуються гральні автомати, які в народі називають ”однорукими бандитами”, обладнані купюроприймачами для прийняття грошових коштів клієнтів на бонусний рахунок автомату, з можливістю отримання грошового виграшу.
Отримавши пояснення від клієнтів-гравців, сполоханих несподіваною перевіркою, податківці отримали письмові підтвердження участі останніх в азартних іграх.
В результаті проведеної податковою міліцією перевірки вилучено 18 гральних апаратів на орієнтовну суму 90 тис. грн. та більше 4 тис. грн. готівки.
Наразі, по вищевикладеному факту проводиться дослідча перевірка та збір матеріалів, для подальшої організації позовної роботи та застосування до порушників штрафних санкцій, передбачених ст. 3 Закону України ”Про заборону грального бізнесу в Україні”.
Податкова попереджає, що відповідальність за проведення азартних ігор карається штрафними санкціями у розмірі восьми тисяч мінімальних заробітних плат, що складає 7 мільйонів 880 тисяч гривень, конфіскацією грального обладнання та кримінальною відповідальністю.
(За даними ДПА в Черкаській області)

2 коментарі до “Вісімнадцять ”одноруких бандитів””

ГТС

2:07 am / 14 Січ 2012

В мене завжди викликало відразу змішування понять аморальність і протизаконність. 2 роки тому цей бізнес був цілком легальним і про аморальність цього бізнесу всі мовчали. Гральні заклади доїли громадян – держава доїла гральні заклади – преса сором’язливо мовчала. 2 роки тому кнопкодави з похмілля вирішили припинити цей процес. І ось тисячі людей, які ще вчора мали ЛЕГАЛЬНУ роботу опинилися на вулиці. Держава, в яку щедро сплачувалися численні збори, не надала цим людям нової роботи. І тут наша продажна преса: однорукі бандити! Любителі легкої наживи! Посидів би цей писака в будці 24 години під невпинний дзвін монет. Особисто я проти грального бізнесу, але я ще більше проти держави, яка має одні лиш права без жодних обов’язків.

ГТС

2:47 am / 14 Січ 2012

А 7 мільйонів 880 тисяч гривень це не легке збагачення держави за рахунок інших? Ні, щоб побудувати завод, дати людям роботу, а потім і отримувати з того заводу прибуток. Так ні! Нє царскоє ето дєло щось створювати! А паразитувати на власному народові це воістину державницький підхід! З Старим Новим роком вас, панове! Бережіть себе!

Коментувати

Категорії

Архіви