Лис 16

Несподівано спалахнув і згорів до щенту імпортний трактор ”Фаворит” на околиці Городища. Біда сталася під час нічної оранки поля одного з сільгосппідприємств району. Близько 22.00 години механізатор помітив як з підлоги кабіни потягнувся легенький димок, а за якусь мить вдарило сильне полум’я. Чоловік ледве встиг викинути сумку з документами і мобільним телефоном, якимось дивом вискочив з палаючого трактора. Викликав вогнеборців, зателефонував начальству. Разом з водієм іншого трактора намагалися збити полум’я з вогнегасників, руками згрібали землю з ріллі й кидали у вогонь. Але від неймовірно високої температури неможливо було близько підійти. Один тракторист обпік праву руку, обоє наковталися їдкого диму, адже горіли великі товсті шини, мастило і пальне. З токсичним отруєнням трактористи потрапили до лікарні, під крапельниці.

Вірогідно, що пожежа сталася через коротке замкнення електропроводки. На жаль, вогнеборці не змогли вчасно прибути за викликом. Поле відгороджене від міста залізницею. В той час переїзд був на цілу годину закритий, адже мав промчати швидкісний потяг Київ–Донецьк. По іншій дорозі пожежна машина теж не могла проїхати через занадто низький залізничний міст. Але горіло так сильно, що вони однаково не змогли б чимось зарадити. Вартість згорілого трактора 1,5 млн. грн. Від нього залишився тільки плуг. Техніка була застрахована.

1 коментар до “На полі згорів дорогий трактор”

Ігор

4:24 pm / 16 Лис 2011

Щастя, що тракторист встиг вискочити. Такі речі погасити практично не можливо. Добре, також, що трактор був застрахований.

Коментувати

Категорії

Архіви