Лис 16

Працівники УБОЗ УМВС України в Черкаській області в результаті реалізації оперативних матеріалів затримали за вимагання хабара голову однієї сільської ради Городищенського району, яка протягом тривалого часу вимагала грошові кошти за надання дозвільних документів.

На початку листопада до голови сільської ради звернувся приватний підприємець з міста Черкаси за дозволом на вирубку зелених насаджень, що знаходяться в межах сільської ради. Спритна ”керівниця”, яка до речі вже була судима за ст.367 ч.1 КК України – ”Службова недбалість”, вирішила ”нажитися” і на цьому і почала вимагати гроші в сумі 15 тисяч гривень.

Зухвалість голови сільської ради не мала меж, вона нахабно заявляла, що все знаходиться в її компетенції і буде так, як вона забажає.

Приголомшений підприємець звернувся за допомогою до працівників міліції.

В призначений головою сільради день, підприємець привіз такі бажані для неї кошти. Але неприємною несподіванкою для хабарниці стала поява оперативників, які з’явилися саме тоді, коли ”підприємлива керівниця” тримала в руках ”зароблені” гроші.

По даному факту прокуратурою Черкаської області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України – ”Одержання хабара”, що карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років та конфіскацією майна.

Відділ громадських зв’язків УМВС в Черкаській області

2 коментарі до “Черкаські УБОЗівці затримали голову сільради, яка вимагала від підприємця 15 тисяч гривень”

Білий Цадік

7:57 pm / 16 Лис 2011

Жиди підставили!!!)))

індустріальний козак

9:39 pm / 1 Гру 2011

та вже одкинулась позавчора.Якраз волю топче.

Коментувати

Категорії

Архіви