Спасибі вам, Світлано!

Вісник ГородищиниМайже рік редакцію районної газети “Вісник Городищини” очолювала Світлана Кузнєцова. За цей час ця молода симпатична блондинка проявила себе не тільки як талановитий журналіст, а і як прекрасний організатор. Газета стала яскраво, цікавою, різноплановою, відповідає запитам широких верств населення. Завжди вважалося, що районка – це суха сірятина, яка проїдає гроші бюджету. Та молодий колектив, який очолила Світлана, довів, що районна газета може і повинна бути сучасною і актуальною. Газета має гарний дизайн, її приємно взяти до рук, пропонується багато змістовної інформації. Також здійснена велика робота, яка не помітна широкому загалу: зробили в редакції ремонт, налагодили систему опалення, оновили комп’ютерну техніку, відремонтували машину. Змінилася й атмосфера редакції – вона стала світлою, радушною. Тут працюють доброзичливі люди, які радо зустрінуть відвідувачів, уважно вислухають, допоможуть вирішити проблеми. “Вісник Городищини” став кращою районною газетою в області, нагороджені грамотою облдержадміністрації… Але ситуація склалася так, що перспективному редактору довелося написати заяву на звільнення. Переконані, що Світлана Кузнєцова невдовзі знайде своє заслужене місце в журналістиці значно вищого рівня, ніж районна газета. Молодіжна громадська організація ФК “Цукровик” бажає їй усього доброго і сердечно дякує за все хороше, що вона зробила для Городища. Кого б не призначили новим редактором “Вісника Городищини”, тій людині буде важко забезпечити той високий рівень газети, як це зробив молодий колектив на чолі з Світланою Кузнєцовою.

4 коментарі “Спасибі вам, Світлано!”

4 коментарі

  1. Заходив до редакції дати оголошення, то був приємно вражений доброзичливою атмосферою щодо відвідувачів. Спасибі молодому колективу, що менш як за рік перетворили “катакомби” на цивілізовану редацію газети.

  2. які катакомби – там був гадюшник ! я колись туди зайшов, то тікав як ошпарений ! якщо ситуація змінилася – молодці ! але боюся, що їх розженуть, бо зараз така політіка, що як є що путнє – то знищують.

  3. Світлану Кузнєцову призначили редактором черкаської районної газети “Сільські обрії”. Вітаю справді талановиту людину!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *