Лют 07

Сьогодні відбувся турнір до 65-ліття визволення Городищини від фашистів. Змагалися 9 команд, поділені на 3 зони. “Цукровик” спочатку зустрівся з командою Петропавлівки. Спершу пропустили м’яч, потім зрівняли рахунок, тоді знов прогавили, і нарешті пішли вперед – виграли 7-3! Відзначилися Олег  і Олександр Тертичні, Борис Яхній і 4 рази наш воротар Сергій Галущенко, який грав у полі. Потім з рахунком 8-1 перемогли міліцейське “Динамо” і вийшли у фінальну частину. Там переграли “Садівник” 3-2, але поступилися “Буревіснику” 4-2. Отже, переможцем турніру став “Буревісник” – отримали кубок і 400 грн, на другому місці “Цукровик” – премія 250 грн, а на третьому “Садівник” – 150 грн. Кращими гравцями турніру визнали нашого Руслана Россошинського, який забив 7 голів, і Андрія Стародуба з “Буревісника”. Турнір проходив у товариській атмосфері. На жаль, не обійшлося без ложки дьогтю. Гравці “Цукровика” пів години мерзли біля коледжу, чекали, коли прийде відповідальна людина з ключами і відкриє стадіон.

6 коментарів до “Футбольна зустріч”

Віталік

11:42 pm / 7 Лют 2009

Слід відмітити чітке суддівство змагань арбітрами В.Залозним, М.Шланчаком і В.Шлончаком(начальником ДАІ) а також дружню атмосферу на майданчику аграрного коледжу і палку підтримку уболівальників.

Вован

11:17 am / 9 Лют 2009

Віталік, свіженької інформації по першості області з міні – футболу не маєш? Там вже відомі фіналісти. Знаю лише, що одним з них є команда зі Шполи.

Віталік

3:43 pm / 9 Лют 2009

До фіналу першості області з міні-футболу вийшли “Шпола-ЛНЗ”(перемога над ФК”Явір”-4:0, нічия з “Рибкою”(Черкаси)-3:3, ФК”Явір”-“Рибка”-2:1), “Авангард”(Монастирище)(перемогли Христинівку і Тальне) і “Дахнівка”(перемогли Чорнобай і “Світ ласощів”(Черкаси). Фінал відбудется 15 лютого в Черкасах у залі “Фотоприлад”, початок о 12-00 год. До речі, цого ж дня команда ветеранів футболу нашого району стартує в зональних змаганнях обласної першості серед ветеранів.

просто я!

12:03 am / 10 Лют 2009

ну остані рядки про відповідальну людину було не обовязково писать!!!

просто я!

12:09 am / 10 Лют 2009

і якби не ця відповідальна людина то фінал проходив би в болоті, а не на такому майданчику!!!і наскільки я знаю всі хто захотів могли зайти у спортзал коледжу погрітися!!!!а те що ви мерзли пів години вам ніхто не винен!!

Вадим

11:34 am / 15 Лют 2009

Доречі, десь через місяць, наші “футболяки” знову повиходять на поле, розпочнуться якісь там турніри, але це не головне, скажіть, хто, що знає про чемпіонат області 2009, як воно все буде проходити, кількість ліг, учасники (хто з нашого району)…ну і все таке…буду дуже вдячний…
P.S. Думаю така інформація буде цікавою не тільки мені…

Коментувати

Категорії

Архіви