Жов 12

Тальне нас перемогло 1:0. Єдиний гол забили ще у першому таймі. “Цукровику” катастрофічно не таланило. Двічі влучили у штангу, двічі промахнулися з близької відстані. А гості уміло скористалися своїм шансом.

3 коментарі до “Невезуха”

Віталік

6:11 pm / 12 Жов 2008

Результати туру:
ФК”Шпола” – “Рось” – 1:0
ФК”Цукровик” – ФК”Тальне” – 0:1
ФК”Звенигородка” – ФК”Жашків” – +:-
“Маньківка” – “Даш-Бент-Сольва” – -:+
“Христинівка” – “Колос” – +:-
“Наша ряба”-2 – ФК”Авангард” – +:-
Все вирішиться в останньому турі:Корсуню потрібно вигравати в Христинівки, яка достроково зайняла перше місце і сподіватись, що Лисянка відбере очки у “Нашої ряби”. ФК”Цукровик” – сьомий, “Колос” – восьмий(для них сезон завершено).

Віталік

9:00 pm / 12 Жов 2008

Завтра 13 жовтня о 16-00 ФК”Цукровик”(1996-97р.н.)приймає “черкаських вірменів” команду “Дніпро-80-Явір” в минулому “Арарат”, до речі одну з найсильніших у своєму віці в Україні. Всі на стадіон ФК”Цукровик” вболівати за наших!

жека-киев

11:34 pm / 12 Жов 2008

да Рось жалко взяли и обос…сь в самом конце, хотя я это прогнозировал еще 4 недели тому уж очень неудобный у них был календарь.
Не приятно что масово пошли технические поражения, этот турнир не требует больших денег, 500 грн., на дорогу всегда можно найти. Дело не втурнирной необходимости, играют ведь любители, т. е. люди любящие футбол просто так, могли бы не глядя на шансы и положения поехать и сыграть, просто получить удовольствие от игры))))

Коментувати

Категорії

Архіви