Жов 06

У житті кожного з нас бувають події, які хочеться запам’ятати на усе життя. Це дні народження близьких людей, ювілеї, зустрічі з давніми друзями, відзначення успіхів у роботі та бізнесі. Зрозуміло, що такі знаменні дати повинні відзначатися не тільки щедрим застіллям, з хорошою випивкою та смачною закускою, а також з якісним музичним супроводом! Ансамбль “Писанка” пропонує Вам унікальну можливість організувати незабутнє свято. Ви можете замовити виступ ансамблю на домашнє свято чи банкет у ресторані. Якщо у Вашому трудовому колективі ювілей цінного працівника і шанованої людини – замовте їм щире музичне вітання! Тел. 8-067-4708184.

Городищина – козацький край. Наші предки брали активну участь у визвольних битвах Богдана Хмельницького та Коліївщині. Тому весела народна музика і пісня й сьогодні найкраще звеселяють душу, створюють справді святкову атмосферу. Ансамбль “Писанка” – це талановиті виконавці і яскраві народні костюми. Наші виступи подобаються людям. Адже живе українське мистецтво набагато рідніше бездушної попси з магнітофона.

Також міський центр культури і туризму пропонує завчасно подбати про новорічні та різдвяні свята. Зателефонуйте до нас – і Дід Мороз та Снігуронька на всі 100% привітають Ваш колектив, сім’ю, дітей.

Тому не баріться! Швиденько діставайте телефон і набирайте номер 8-067-4708184! Прикрасьте своє свято справжнім мистецтвом Городища!

2 коментарі до “Народний аматорський ансамбль української пісні “ПИСАНКА””

Snap!

7:04 pm / 6 Жов 2008

Пропозиція з Новіи роком звучить круто!!!

Сёмин

10:44 pm / 6 Жов 2008

А цукровик вже остаточно припинив існування? Це мабуть крутіше. Стадо президентиків. ХА-ХА-ХА

Коментувати

Категорії

Архіви