Гру 10

Атакує В'ячеслав Онопрієнко

Далеко не кожен здатен витрачати свій час і здоров’я на громадські справи. Видно, для цього необхідна не тільки особлива риса характеру, а й справжній талант! Саме таку надзвичайну і рідкісну вдачу має В’ячеслав Борисович Онопрієнко з села Дирдине. Він є справжнім ентузіастом спорту, активно ним займається з юних літ. За свої 57 років здобув безліч перемог, відзначений грамотами і дипломами. Сьогодні бачить своє завдання у пропаганді серед земляків здорового способу життя, залучення до спорту молоді. Він справжній фанат фізкультури і спорту, на рівні з молодими грає у міні-футбол та баскетбол. Здається, що у цього чоловіка просто невичерпна енергія. Бути у гущі людей і подій – для нього кращий відпочинок!

Дирдинська сільська рада була відновлена у 1990 році. Першим сільським головою тоді земляки обрали В’ячеслава Борисовича. Більше того – чотири рази поспіль продовжували йому мандат довіри. За ті роки, за його активної участі, Дирдине три роки підряд здобувало звання найспортивнішого села Городищини, виступало на рівні області.

Із 2006 року В’ячеслав Борисович є депутатом районної ради від БЮТ. Входить до постійної комісії з питань розвитку малого та середнього бізнесу, підприємництва. Зрозуміло, що з’явилися нові клопоти і обов’язки. Крім того, він активно допомагає футбольному клубу “Цукровик”, тренує молодих гравців. Віддає справі усі свої знання і досвід. Двічі на тиждень приходить на стадіон, разом з граючим тренером Олегом Конопліним займається з хлопцями, відшліфовують тактику і стратегію гри. В’ячеслав Борисович не тільки толково розповість, а й на практиці покаже, як грамотно відібрати м’яч, як зробити передачу, як захищати ворота. Обов’язково їздить з командою на всі матчі. Він уміє підбадьорити гравців, налаштувати на перемогу.

Нинішнього сезону роботи було дуже багато. Адже уперше за новітню історію клубу “Цукровик” отримав можливість грати на першість Черкаської області серед команд другої ліги. Щотижня доводилося грати з кращими командами із Звенигородки, Єрок, Ватутіного, Корсунь-Шевченківського, Лисянки, Жашкова, Христинівки, Шполи. Наші гравці та уболівальники їздили на матчі в інші райони, приймали суперників у себе. Ці турніри привабили велику кількість людей, значно пожвавили місцеве спортивне життя.

– Завдяки всебічній підтримці з боку Городищенської районної ради у нинішньому році якісно покращилося спортивне і громадське життя ФК “Цукровик”, – говорить В.Б.Онопрієнко. – Дуже приємно, що коли вирішується питання стосовно футбольного клубу, то проявляється незаперечна підтримка усього депутатського корпусу. На недавній сесії було прийняте рішення, яке допоможе команді придбати новий спортінвентар та підсилюючу апаратуру для озвучення стадіону. Це забезпечить кращу якість спортивних і розважальних заходів, які регулярно проводить “Цукровик”. Від імені футбольного клубу висловлюю безмежну вдячність голові районної ради Олександру Вікторовичу Лупашку та усім депутатам!

“Вісник Городищини” №7 (9789), 30 січня 2008 року.

Коментувати

Категорії

Архіви